Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 honap alatt 72 kg fogyni...

11 honap alatt 72 kg fogyni lehetséges,126kgrol ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 14:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Lehetséges komoly kalória deficittel és rengeteg mindennapos sporttal.
2023. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egészségesen nem
2023. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha így tervezed, akkor azért elég kevés esélyed van.


Első körben ballagj el a háziorvosodhoz, ha másért nem, akkor legalább dokumentálja a súlyod, mert dokumentált nagy fogyás esetén ingyenes van később a hasplasztika. Ha már ott vagy, akkor vizsgáltasd ki magad, hogy van-e egészségügyi oka annak, hogy ennyire túlsúlyos vagy.

Ha nincs egészségügyi ok, akkor kérdezz rá, hogy dietetikussal össze tudna-e hozni, vagy van-e valami javaslata.

Ha semmi értelmeset nem mond, és magánba sincs lehetőséged semmire, akkor tartsd szem előtt, hogy a gyors fogyás nem jó. Az elején talán reális a havi öt kiló, de legkésőbb, amikor leérsz száz kilóra, akkor csökkentsd a fogyást heti 0,5-1 kilóra.

És azzal, hogy hosszútávú célokat tűzöl ki, azzal csak rontod a saját esélyeidet. Inkább legyen fix havi célod, amit betartasz mindenképp.

2023. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Én pontosan 126 kilóról indultam tavaly július 1-jén. Ma reggeli mérés alapján 90,3 vagyok. Tehát 6 hónap alatt fogytam 35 kilót. Nem éheztettem magam, nem sportoltam rendszeresen, próbáltam sokat sétálni amikor csak lehetőségem volt rá, illetve jóval kevesebbet eszem. Nem pontosan értem a kérdésből, hogy 72 kilót akarsz leadni vagy 72 kiló szeretnél lenni. Ha az előbbi, az szerintem elég meredek kevesebb, mint egy év alatt és nem is feltétlenül egészséges. Ha az utóbbi, azt a saját példámból kiindulva szerintem lehetséges.
2023. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 54 kg különbség, és szerintem az 11 hónap alatt eléggé drasztikus. Szerintem lehetséges lehet, ha nagyon szigorúan veszed, de amúgy nem valószínű szerintem, hogy összejön. Mert pl. a kedves négyes válaszolóval hasonló tapasztalatom van nekem is. Nekem is az első 6 hónapban lement kb. 30 kg. Viszont, utána már sokszor örültem, ha havi 2 kg lemegy. Ahhoz, hogy 11 hónap alatt ennyi lemenjen, havi 5 kg fogyás kell, ami lehet az elején menni fog, sőt, biztos menni fog, de amikor már pl. csak 90 kg leszel, akkor nem feltétlen.
2023. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem. De nem is 72 kilóval kell kezdeni, hanem mondjuk tervezz be 3 hónapra 10et.
2023. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha csak 70 kiló megy le, akkor bele sem kezdesz?
2023. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, Ehhez elég durva koplalás kellene, hosszú időn keresztül, és így sem biztos hogy lemegy ennyi felesleg. Másrészt nagyon egészségtelen is. Vissza fog ütni. A többi negatív mellékhatásról nem is beszélve.

Valószínűbb, hogy előbb adod fel az éhezést, mintsem a fogyás feléig eljutnál, és nagyobb súlynál fogsz a végén kikötni mint fogyás előtt..

Nagyon nem éri meg ezzel próbálkozni.

2023. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Lehet. De tönkreteszi az egészségedet.
2023. febr. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a ezt a nagy súlyt nem 11 hónap alatt hoztad össze, ergó nem is lehet ledobni egészségesen ennyi idő alatt
2023. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!