Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyasztó tabletta,...

Melyik fogyasztó tabletta, vagy fogyasztó tea hatásos?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár kilót leadni, karácsony végeztével el is kezdtem egészségesebben enni és kicsit többet mozogni, de úgy érzem, hogy kéne egy kis plusz segítség, de nem tudom, hogy melyik készítmény tud tényleges segítséget nyújtani. Tudnátok segíteni, hogy mit és honnan rendeljek?

2023. jan. 8. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan, még mindig van olyan ember, aki tényleg elhiszi, hogy létezik ilyen? 🙄😒🤣


Kalóriadefficit, sok mozgás. Pont.

2023. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik gyógyszer hatásos volt (orvosi rendelvényre), azt betiltották. Nem véletlenül.
2023. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Vagy odavág a pajzsmirigyednek, vagy nem működik. Én nem pocsékolnék pénzt káros vagy semleges szerekre. Nem kell semmi plusz!
2023. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Több száz féle tabletta létezik, ami elvileg gyorsítja a fogyást. Csak létezik olyan, ami legalább az étvágyat csökkenti. Vagy esetleg házi praktikák vannak? Intenzívebb mozgás nem ajánlott számomra, mint például tartós futás, ugrás, vagy olyan gyakorlat, amiben sokat kell ugrálni, valamint úsznom sem igazán szabad, ezért alig van olyan mozgásforma, amit viszonylag könnyen el tudok végezni, leginkább a séta meg a biciklizés, de azok nem égetnek olyan sok zsírt, hacsak nem csinálom nahyin sokáig, viszont amint elkezdődik az iskola, alig lesz szabadidőm, max 2 óra egy nap.
2023. jan. 8. 20:48
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha mozogni nem tudsz, akkor vigyél be kevesebb kalóriát.

Nem kell éhezned, csak változtatnod az étkezési szokásaidon.

2023. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 ég, rövid ideje valamennyivel kevesebbet eszek, de pontosan nem tudom, hogy hány kalóriát. Azt hogyan tudom kiszámolni, hogy mennyi kalóriát kell bevinnen?
2023. jan. 8. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Yazio app kiszámolja neked ha beírod az adataidat
2023. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha étvágyat akarsz csökkenteni, akkor egyedül a zabkorpa tablettának tapasztaltam ilyen hatását. 4-5 darab reggeli után, és akkor nem vagyok éhes egész délelőtt. Kalóriaszámláló appokkal tele a Google Play áruház, valóban nagyon hasznos, ha körülbelül tudni szeretnéd, mennyit fogyasztasz. Ne abszolút értéket nézz, hanem több napi átlagot és az élelmiszerek egymáshoz való arányát.
2023. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
A kínai tea hatásos. Ha elmész érte Kínába gyalog. Ez így vicces, pedig abszolúte igaz. Kevesebbet kell enni és/vagy többet mozogni. Nincsenek csodaszerek.
2023. jan. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Napi 2 óra sétával fogytam le 40kgmot. Szóval felejtsd el ezeket a szarokat és menj ki sétálni
2023. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!