Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rossz volt a napom? :s

Nagyon rossz volt a napom? :s

Figyelt kérdés

nem reggeliztem.

ebéd: fél adag saláta (majonézes öntettel)

délután: 1 alma citrommal..

majd 4-5 körül sütöttünk palacsintát. ettem 2 kakaósat és egy szilva lekvárosat.

vacsi: 1 alma

sok volt..? ugró köteleztem kb: félorát és csináltam kb: 200 hasprést. sok votl? inkább már csak tartani szeretném a súlyom elöre is ksözi.


2010. okt. 2. 21:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
ez nem volt semmi
2010. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Majdhogynem nulla kalória, éhezés. Ehhez képest a 3 édes palacsinta meg nem fér bele a képbe. Így tönkreteszed a gyomrodat, a szervezetedet, és fix, hogy nem vagy kövér. Csak tudatlan.
2010. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
pedig én soknak éreztem :s és bevettem pár hashajtót...:s
2010. okt. 2. 21:53
 4/38 Harrr ***** válasza:
100%

"pedig én soknak éreztem :s és bevettem pár hashajtót...:s"


Itt kell közbeszúrnom hogy te egy [....] vagy.



[.....] helyére képzelj oda egy 10 perces folyamatos szitokáradatot. Ennyi eszed van....


Remélem ez a kérdés kamu.... HASHAJTÓT? HASHAJTÓ?! HAS HHHHAJTÓÓÓÓ???!!!!


Mit gondolsz, hajtja a hasad a kis kedves, és ég a zsír? Vagy ettől majd nem szívódnak fel a... Na jó, nyugodjunk meg, ne, TE ne, te ameddig kipihenem a kérdésed, kb 10 perc, folytass egy kis önpofozást. De izomból, ne csalj.

2010. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
tuti kamukérdés
2010. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
már bocsi de ezzen mi a kamu? magyarázzátok el lécci..amugy én is széggyellem magam:s de föleg a kajálás miatt:s
2010. okt. 2. 22:06
 7/38 Harrr ***** válasza:
100%

Oké, kevesebb idő is elég volt.


Elkezdem.... Az étrendedben körülbelül 0g fehérje volt, és szinte 100%ban szénhidrátból áll. De még a szénhidrát is kevés, és rossz minőségű. Ha a kalóriaszámolgatásnak vagy a híve, akkor ez mennyi lehet? 500 alatt? Ez nem fogyókúra, ez éhezés. Nem érzed? Persze hogy nem érzed egy idő után az éhezést annyira, mert belassul az anyagcseréd. Ami az egyik legrosszabb dolog fogyásnál, és egy nagyobb zabálásnál a legjobb állapot az összes felesleges kalória elraktározására... zsírban.


Szóval röviden:

EZ AZ ÉTREND ÚGY SZ@R, AHOGY VAN. MINDEGY MIT ÉRZEL, MINDEGY MIT GONDOLSZ, EZT NEM TUDOD MEGMAGYARÁZNI. EZ NEM TÁPLÁLÉK, EZ NEM ÉTEL, KAJA, ZABA, TÁP AMIT MAGADHOZ VESZEL. ENNYIRE EGY MARÉK AGYAGTÓL IS JÓLLAKNÁL, ÉS ANNYIRA VAN EGÉSZSÉGES.


Szóval a capslockot kikapcsolva, újra felcseszett aggyal üzenem innen neked kedves kérdező:

Ha nem tudsz magadtól változtatni,utánaolvasni, fordulj szakemberhez, aki a testi, és LELKI problémáid megoldja. Klinikai eset vagy, vagy legalábbis leszel rövid úton.


És mielőtt felcsillanna a szemed, hogy nem olvastam el az írásod, mert nem írtam a súly megtartásáról. Hát... ez a pár falat kaja nem jó megoldás ahhoz sem. Még egyszer írom, nem jó semmire. Csak árt neked. Árt-ne-ked.

2010. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Harrr ***** válasza:
De ha ez egy kamu kérdés, és a másik oldalon vígan nevetsz kérdező, esetleg a fuckyeah-ra akarsz felkerülni, vagy csak így vezeted le az energiáid... Akkor sajnállak, talán kicsit jobban, mintha tényleg evészavarod lenne...
2010. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
tudom hogy rossze z a napi kaja. mért lenne ez KAMU? nagyon régotta cseszegettem igy el az életem... koplalók mint állat és közbe zabálok csokit sütit és néha jól bezabálok magamhoz veszem a hashajtóimat és ez ujra és ujra jön.jah és persze 1000szer emgkérdezzem a gyakori kérdéseknél hogy sok volt e :s mert én annak érzem..utálom magam..magamra nézzek és hányingert kapok..... 167cm 57kg vagyok..... utálom magam!!! és nem kamu!!! egyépként köszönöm a válaszokat ...
2010. okt. 2. 22:16
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
(Abban az esetben, ha esetleg nem kamu) Te úgy mégis mit gondolsz: az embernek nincs szüksége étkezésre? Neked nincsenek szüleid? De ha vannak, hát hónapokokon belül nem lesz gyerekük, csak a temetőben. Hacsak hétfőn el nem mész a háziovosodhoz, aki továbbirányít egy pszichiáterhez.
2010. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!