Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy lapos...

Hogy érhetném el, hogy lapos hasam legyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
sportolj pl futás tökjó erre.egyél zöldségeket,gyümölcsöket,barna kenyeret,magokat,de mindig csak annyit hogy ne legyél éhes,sose zabálj be.6után ne egyél,közbe még gyúrhatsz is hasra.ja is igyál marha sok vizet.dióhéjban ennyi.(persze 0édesség,semmi finomított cukor,zsíros étel)
2010. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:) a sportolásos rész menni fog, de ezek szerint ilyenektől,hogy rántott hús,krumpli,rizs,pörkölt, meg kell hogy váljak? és levest ehetek? nagyon köszönöm a választ:)
2010. okt. 3. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Levest ehetsz, nagyrészt folyadék. Ha tudsz, megválhatsz a felsoroltaktól, de ha nincs rá lehetőséged, semmi bajod sem lesz belőle, ha a felsotoltakból ebédelsz egy adaggal. Nem kell bezabálni belőle, tésztából kell a legkevesebbet enni, minél több hús, zöldség, néha krumpli, néha barna rizs. Tegnap pl nálunk is pörkölt volt, ettem fél tányér tésztát a többi hús volt. Ha rendszeresen mozogsz és nem tömöd minden kajálásnál nyakig magad, akkor fogsz fogyni :). Azt tartsd be, hogy délutántól már nem eszel ch-t, leginkább csak fehérjét (túró, joghurt, tojás stb) és zöldségeket. Egyébként 6 után csak akkor ne egyél, ha már 8-9 körül ágyban vagy. Ha későn fekvőtípus vagy, akkor azt a szabályt tarts be, hogy lefekvés előtt 3 órával még egyél valami könnyű ételt.
2010. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
hát én nem ajánlanám a sok húsfogyasztást,de te érzed,hogy mennyit bírsz ki..és inkább halat egyél meg csirkét,de azt is csak párolva,vagy roston sülve:)barnarizst természetesen ehetsz:D de a hangsúly a mennyiség csökkentésén,és a sok folyadékfogyasztáson,na meg a sporton van:)én pl ha nem eszek 6után semmit és 6kor csak salátát(tehát vmi nagyon könnyűt eszek),akkor reggelre mindig olyan jó lapos a hasam:P pláne ha még futottam is aznap...jó érzés.megéri érte bármi :D sok sikert,első voltam
2010. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Fehérjét hüvelyesekből is be lehet vinni, nemcsak húsból, de ebben az esetben a szénhidrátbevitelünkbe bele kell számítani, mert sok cht tartalmaznak. De amúgy meg inkább húst egyen, mint tésztát.
2010. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!