Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a Rubint Reka...

Szerintetek a Rubint Reka 2009-es dvd-ere fogok tornazni (H/20perc, SZ-20perc, P/20perc. Es minden nap eljarok futni. Akkor mennyi ido alatt fogyok le? 160cm magas vagyok es 60kg.

Figyelt kérdés

Nagyon elhiztam es nagyon gyorsan 18evesen mindossze 45kg voltam,mert naponta mozogtam,es elkezdtem egyetemre jarni elhiztam...most 21 eves vagyok es mar voltam 65kg is...:(((( Kerlek...szerintetek mennyi idot vesz igenybe h.ujra legalabb 50kg legyek?Elore is koszonom valaszotokat.


21/L


2010. okt. 3. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtad múlik ,nem lehet azt mondani pl ,hogy 3 hónap,vagy 5 hónap.
2010. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
10 kilót nem könnyű ledobni. Pláne, hogy a magasságodhoz a 60 kg nem számít, hű, de soknak. Én 58 vagyok. 3. hete kemény diéta, kevésbé kemény mozgással. Kis túlsúlyt sokkal nehezebb leadni, mint nagyobb feleslegből. Az 50 kg meg kevés lenne neked. Plusz, ha Rékázol, izmosodsz, az meg ugye nehezebb, mint a zsír. Ha ennyi mozgás mellett odafigyelsz a kajádra, hamar meg fog látszani. Amúgy a korral egyre nehezebb leadni a kilókat, de 21 még nagyon nem sok:) Szóval kitartást! És nem kellene minden nap ennyit mozogni, hanem a futás után csinálj meg 1-1 20 percest.
2010. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első 5 kg könnyen lemegy majd, de 55-ről 50-re tényleg nehéz lesz lemenni, mert az az 5 kg már nem is túlsúly, csak te érzed annak, mivel régen nagyon sovány voltál. Viszont mivel már 21 vagy, pont befejeződött a tested hormonális fejlődése, ezért épp abban a korban vagy, amikor a legkönnyebb lefogyni (tinikorban nehezebb lett volna) és ez kb. 35-40 éves korodig így is marad. Én is rendszeresen csinálom ezt a tornát, nagyon jó. :) Szülés után (a második szülésem után, mivel az elsőnél magától lement a 20 kg plusz) kezdtem el, mert rajtam is maradt 10-15 kg, előtte 48 kg-ról indultam, 2008 decemberében szültem és 2009. Húsvétkor már ismét a "versenysúlyomnál" voltam, ráadásul úgy, hogy nem tartottam olyan hú de kemény diétát, semmilyen élelmiszertől nem tiltottam el magam (sőt, a fele családnak január-februárban van a szülinapja és mindig volt torta), hétköznaponként odafigyeltem és vacsira csak valami könnyűt ettem, hétvégén belefértek a bűnözések, de heti 5 napot tornáztam, heti 3 napon 40-60 percet, a maradék 2 napon valamelyik 20 perces blokkot csináltam meg. Még most kezdj bele, mert télen sokkal nehezebb fogyni, mert akkor a szervezet alapból raktároz, hogy védje magát!
2010. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!