Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevesebb feleslegből miért...

Kevesebb feleslegből miért nehezebb lefogyni?

Figyelt kérdés
Csak 5 kg felesleg van rajtam, de kínkeserves leadni ezt a pár kilót. Tudnátok tippeket adni hogyan csináljam?
2023. jan. 27. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha kevés felesleged van, eleve nem eszel túl sokat, alacsonyabb a bmr-ed is, nehezebb deficitet csinálni.
2023. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert a felesleget csak te gondolod feleslegnek.
2023. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Az előzők jól mondják, létező dolog ez, hogy sokan (főleg fiatal nők) alultápláltra szeretnek fogyasztani magukat, amit tényleg szélsőséges módokkal lehet elérni. Így vizsgáld meg, hogy tényleg felesleg-e a felesleg.
2023. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
#3 Mert a férfiak a nagyon vékony lányoknak mindig adnak esélyt, ők sosem kapnak visszautasítást, msx a személyiségük miatt. Még az a férfi is, aki a husis lányokat szereti leginkább, neki is tetszenek a vékony lányok. Az arc is tök mindegy, ha nagyon vékony vagy, mindig lesznek udvarlók, ellenben ha 5 kg plusz is van rajtad, kevesebb, vagy semennyi.
2023. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4: ez így nettóbaromság, mindig túlsúlyos voltam, és mégis mindig volt pasim. Az mondjuk tény, hogy mióta lefogytam, azóta minden ujjamra találnék. De a te fogalmaid szerint szerintem most is van 5 kg felesleg rajtam (165/63)
2023. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Ja nekem is volt pasim túlsúlyosan, elfogadják meg van akinek bejön, de tény, hogy ugyanezek a férfiak a nagyon vékony lányokkal is összejönnének, meg a többség olyan, aki csak vékonyakkal. Egy vékony lány a külseje miatt egész életében 0 db visszautasítást kap. Nem is kell neki kezdeményeznie mert tolonganak a palik.
2023. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!