Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok igy fogyni legalább...

Tudok igy fogyni legalább 6-7kilót ezzel az étrenddel, illetve az oldalt lévő feleslegből is megy le valamennyi kisebb lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon fogyni szeretnék a csípőmről van rajta némi felesleg amit lekéne dolgozni vagy fogyasztani onnan.

Étrendem a következő:

Reggelire: 1 tükörtojás zöldségek mellé, vagy egy dv korpás kifli sonkával és paprikával

Ebéd: ebédre általában probálok valami könnyűt enni és laktatót pl párolt húst, csirkét,pulykát halat vagy tojást csinálok rántottának,tükörtojás omlett...mellé zöldségköretet szoktam enni egy tállal azt is párolva vagy nyersen.

Uzsi: 3-4 óra között szoktam általában valami gyümölcs ez egy alma vagy egy szelet dinnye, vagy pár szem szilva de hanem kivánom akkor simán egy doboz gyümölcsös joghurt..

Vacsira: zöldségsaláta sonkával, vagy tojás

Ez mellett probálok mindennap 30-60 percet mozogni, erősiteni,aerobikozni és biciklizni.

Menne igy a fogyás??


2013. júl. 21. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, de gyakran ott rontják el hogy nagyon keveset esznek és a diéta végére totálisan belassul az anyagcseréjük ami miatt vagy leáll a fogyás vagy diéta után jojóznak.

Ha csak 3szor eszel akkor egyél rendesen, nem elég 1000 kalóriát bevinni. Tojásból legalább hármat, húsból legalább 15 dekát egyszerre, bár nem tudom mekkora vagy de ennyi egy 60kilós nőnek is kell ,minimum fél kiló zöldséggel. Uzsonnára olajos magvakat is fogyaszthatnál, joghurtból meg valami alacsony cukortartalmút próbálj.

2013. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm szépen!:)
2013. júl. 21. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!