Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet olyan alakom mint...

Hogy lehet olyan alakom mint Madison Beernek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Főleg a lábai tetszenek


2023. febr. 1. 07:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
mi tetszik a lábain? az a legsemmitmondóbb az egész nőn
2023. febr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A vádlija, hogy vekony. Az a kerdes hogy lehet olyan, nem az hogy kinek mi tetszik
2023. febr. 1. 08:21
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez rossz szülőket választottal - legközelebb inkább válaszd az ő szüleit. (és tudom, nem ez a kérdés, de jó csúnya lábai vannak)
2023. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Testalkat genetikailag adott, bármit is teszel, ilyen mértékű változást nem tudsz elérni.
2023. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
A vádli pont az ami full genetika, ha vastag vagy vádliban ha lefogysz se lesz sokkal vékonyabb
2023. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is görbe a lában, nem tettem érte semmit, genetika
2023. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Hát elég idétlen szegény. Piszkafa lábai vannak, égyáltalán nem csinos.

De ha minden áron ilyen lábat akarsz.... Hát nem lesz sajnos.

2023. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

beer = sör


igyál sok sört

2023. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
4%

esetleg madisonnak van errol kulon videoja hogy mi a workout rutinja? Meg nezhetsz Youtube-rol videokat fönnt pld Lily Sabri, Chloe Ting, Daisy Keech es ami meg fontos a dieta. Nyilvan ha sportolsz es mellette ossze vissza eszel, azzal nem ersz el majd semmit.

Csomo otlet van fenn Youtubeon:))

Meg valami: mindenki mas: genetika, alak, csontozat. Nem biztos hogyha valaki ilyen vekony labat akar akkor azt pontosan eleri de nyilvan fog tortenni valamilyen valtozas csak ido kerdese:))

2023. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
92%

Nem akarok bodyshamingelni, de szerintem nem ez nem egy ideális test, és látszik rajta a genetika. A torzója rövid és széles, a csípője is elég széles, ezért aránytalanul hosszúnak tűnnek a “piszkafa” lábai, ahogy korábban is írták. De a karjai is furcsán vékonyak és hosszúak.

Gyakran látom, hogy szerkesztve vannak a képei, úgyhogy ne higyj mindig annak, amit látsz.

Itt egy hiteles fürdőruhás kép: [link]

2023. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!