Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan utáljam meg az evést?

Hogyan utáljam meg az evést?

Figyelt kérdés
Imádok enni...nem is eszek FALOK! néha meg napokig semmit:( így híztam egyik anpról a másikra 10 kilót!!! Gyógszert vagy mit szejdek h elmennyen az átvágyam? ez szörnyű állapot így...
2008. dec. 27. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
egyik napról a másikra nem hizhatsz tíz kilót..Amúgy ne akard megutálni az evést,inkább sportolj,és akkor ehetsz nyugodtan.
2008. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Eleve rosszul állsz hozzá. Ne megutálni akard az evést, hanem rendszeressé tenni és mellette mozogni. A mai emberek egyik hibája, hogy rendszertelenül esznek és sokszor olyanokat, amik nem táplálnak, csak ilyen bulikaják, és mellette alig mozognak. Ez így nem jó. Egyrészt normális kajákat kellene enni, és a napi 3x-i étkezést anno nem véletlenül találták ki, azt be kell tartani, reggelire valami könnyűt, és ne a vacsora legyen a legmegterhelőbb étel. Másrészt rendszeresen mozogni kell valamit, akár eljárni táncolni, vagy nagyokat sétálni több órán keresztül...

Ha nem eszel, az nem fogyáshoz vezet, hanem betegséghez, az immunrendszered legyengüléséhez, és a súlyosabb következményeket hadd ne soroljam.

2008. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mit sportoljak szerinted? Nem vagyok úgy kövér...de szörnyen érzem magam és az étvágyam nagyon nagy:s 2 honap alatt híztam meg de úgy h keveset ettem:S
2008. dec. 27. 20:04
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha két hónap alatt úgy híztál meg, hogy keveset ettél, enne hátterében hormonális, vagy pajzsmirigy-műkődési zavar is állhat.
2008. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Akármit lehet,a lényeg hogy megizzasszon,mert az azt jelenti hogy tényleg dolgozol.otthoni torna dvdre,vagy aerobik óra,futás,úszás.. de a hosszú séták is megteszik.Naponta sétálsz 2 órát tempósan és garantálom h nem hizol tovább
2008. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt ha ilyen feltételekkel híztál, az egészségügyi problémára utal, és fordulj dokihoz, mert lehet, hogy szervi problémád van, de lehet, hogy csak életkori sajátosság (hormonális változások időszaka? nem tudom, mennyi idős vagy), minden esetre ha szervi probléma van, mindenképp segíteni tud a doki. Ha más, akkor sport, mozgás, a lényeg, hogy ne állj meg 10 perc után, hanem csináld tartósan, és érezd az izommunkát. Akár egy több órás bevásárlókörút vagy kirakatnézegetés is lehet hatásos, ha folyamatosan mozogsz, járkálsz, nem állsz meg, nem ülsz be egy Mekibe...
2008. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Előbb azt írtad, hogy falsz, most azt, hogy keveset ettél. Bocsi, nem kötekedni akarok, de így kicsit zavaros...
2008. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
alapjábavéve keveset eszek és kibirok úgy 12 órát h nem eszek de néha rámjön:s nem azért eszek mert éhes vagyok hanem mert annyira kívánom:'(:(::(
2008. dec. 27. 21:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudnál nekem írni ide? -> helpyou@anonym.hu
2008. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
29%
Nézz meg a youtube-on 1-2 vágóhidas videót. A húst elelejtheted utána, a zöldségetmegnyugodtan eheted.
2008. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!