Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár hónapja nem tudok fogyni,...

Pár hónapja nem tudok fogyni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
156 cm vagyok 80kgról kezdtem lefogytam 63-ra de nyár óta egy két hónapot kihagytam és visszaszedtem 4 kg-ot(67kg) és 52kg a célom. 1 hónapja visszamentem edzeni de nem fogyok és elvesztettem a motivációmat arra is hogy egészségesen táplálkozzak.Szerintetek mit tegyek. Kb. 4 hónap alatt szeretném leadni a még hátramaradt kilókat, de nem tudom hogyan szerezzem vissza a motivációmat és hogyan induljon újra be a fogyás:(

2023. febr. 19. 18:59
 1/8 A kérdező kommentje:
*17/L
2023. febr. 19. 19:00
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Jajj... A motiváció dologban így 1-2 sorral nem tudok segíteni. De teszek egy próbát:


Mielőtt feladnád, jusson eszedbe mire gondoltál akkor, mikor elkezdted 😉


Az edzés mindenképp jó. Ha ügyesen csinálod, fokozza az izomtömeget, az pedig az alap energiaszükségletet IS növeli (+nyilván amit edzés közben használsz fel, azzal is közelebb leszel a célodhoz).


Számon tartod az energiamérlegedet? Ez nagyon fontos. Kitartás+következetesség=biztos siker


Két fontos dolog van még


1) Nincs olyan, hogy a fogyás "megindul". Az nem egy lépcső amit hirtelen átlép a kis tested! Lineáris ...

2) Nincs olyan, hogy "Ez a nap már úgyis az Ördögé". Egy-egy nap lehet hogy túleszed magad, de EGYÁLTALAN NEM MINDEGY MENNYIVEL.


Keep in mind!

2023. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A motiváció elég hullámzó, rosszul járhatsz, ha arra építesz. Napi célok teljesítése legyen a szemed előtt, és ezek idővel összeadodnak, beépíteni az életedbe új szokásokat, rengeteg idő, és rengeteg gyakorlás nap mint nap.

Én 4 éve váltottam életmódot, fogyás/ súlytartás 3/1. Azóta diétázom, mozgok, egyszerűen csináltam, csináltam, csináltam és csináltam, ha volt kedvem ha nem, és megszoktam. Mára már rutin, a mindennapjaim része. Ha a motivációra alapoztam volna, semeddig sem jutok, vagy pár hét/hónap után feladtam volna.

2023. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező?
2023. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as egy nagyon fontos dologra világított rá, amit nem nagyon emleget senki, szívleld meg a tanácsát.
2023. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Hozzászokott a szervezeted a deficithez és amin eddig fogytál , most súlyt tartasz. Picit indítsd be a hormonjaid. Tarts egyetlen napot, amikor mindenből korlát nélkül eszel, amennyi jóledik. De ne szemet kajat hanem teljes értékűt. Max egy etkezes legyen 'egeszsegtelen. Utana egyel ugyanugy, deficitben (kiveve az utana levo elso nap, akkor lehet nem leszel ehes), mintha misem tortent volna

A masik solog hogy felejtsd el a hataridoket es kilokat. Mivel sportolsz is, folehlg. Csinalj bikinis kepeket es merj kormereteket. Utana meg 1.5 honap mulva is. A hataridoket meg azert felejtsd el mert utolso par kilot adod le, ez sokkal sokkal lassabb mint az eleje

Sajat tapasztalat: 93 kg, 153 cm. 81 kilo lettem 2 honap alatt, 74 kilo meg hat honap alatt es kb masfel ev volt 62re lemenni.

De minden test mas!!

2023. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
0%
Szerintem ne akarj tovább fogyni. A testvérnek ez a súly jó, így jelzi.
2023. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek!

#4 es kb. 1500

2023. febr. 20. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!