Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha folyton éhes...

Mit csináljak ha folyton éhes vagyok? Tényleg! Egyfolytába kívánom az ételt de éhséget mégse érzek, csak kívánom?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Orvos!

Lehet hormonzavar vagy más betegség is.

Nem csak kövér leszel - de ez a betegség valamilyen szervedet (vagy többet) is tönkreteheti!

2008. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam! Azt mondta: beképzelem...igen abszurd! beképzelem magamnak h éhes vagyok:S sose korog agyomrom mégis mdiing ezske annyira kívánom...
2008. dec. 27. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Van konkrét étel, amit megkívánsz ilyenkor, vagy konkrét ételtípus, vagy bármi?
2008. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Ennek sajna lelki okai vannak.

Agykontroll vagy pszichologus tud rajta segiteni.

(Tigi)

2008. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Agykontrol az mit takar kedves Tigi? Van valami oldal? Nem akarok azért dokihoz járni:S...háhtha van vmi itthoni módszer!
2008. dec. 28. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok otthon nagyon agykontrollban de tudatosan vagy eppen tudat alatt ezzel meg tudod oldani a problemat, gyakorlatilag lebeszeled magad a dologrol. Pl dohanyoztam es magamban a vege fele mindig azt mondogattam, hogy mar megint mennyi penzt kidobtam a semmire, meg hogy megeri nekem betegnek lenni tole?, es valahogy tudat alatt megutaltam a dolgot, es mar akarki ragyujthat elottem egyszeruen csak undort erzek.

Agykontrollal kapcsolatban nezz szet neten, biztos talalsz valami hasznosat.

(Tigi)

2008. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
45%
Azt hittem eddig, ezzel a problémával csak én voltam egyedül. Sajnos évekig ugyanígy éreztem,és amikor ebéd után jóllaktam, még akor is kívántam a kaját, süteményt Nemvoltam éhes,hanem iszonyatosan kívántam. Ha elmentünk pl.barátnőmékhez és süteményt sütött, ha nem kínált volna meg biztos kivágtam volna a hisztit. Egyáltalán nem igaz,hogy lelki okai vannak, szerintem hormonális,nekem akkoriban évekig nemjött meg a menzeszem, és idegi feszültségel is járt a dolog. Voltam nőgyógyásznál, de nemtaláltak semmit,aztán tavaly nyár óta egyszercsak,elkezdtem újra rendszeresen menstruálni, és nagyon lassan lementek a kilók és rendesen étkezek. Újra annyi kiló vagyok mint régen. Szerintem nlad is hormonális okok vannak, vizsgáltasd ki magad! MOst egyébknt kismama vagyok és szinte semmit nem híztam,most is van olyan hogy ideges vagyok valami miatt, vagy magam alatt vagyok, mégse eszek, ennyit a lelki eredetü dolgokról!
2008. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!