Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurazok! Ti mit csinaltok...

Fogyokurazok! Ti mit csinaltok este ha megeheztek es barmit megtennetek egy laktato vacsiert? Hogy lehet eluzni az ehseget avgy elvonni a figyelmet rola?

Figyelt kérdés
Most kezdtem megint fogyozni...vagyis kezdtem volna de nem tudom mi van velem egy napig se birom...estere total ehes vagyok...regebben meg azt is kibirta ha naponta egy joghurtot ettem ...22L kb 20kg sulyfolosleggel!
2010. febr. 9. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írd le milyen a fogyókúrád, miket eszel. Akkor meg tudom mondani hol a hiba
2010. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
egyél gyümölcsöt ha megéhezel,vagy salátát
2010. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Mer hülye vagy!!! Nem tudsz táplálkozni helyesen, gőzöd nincs róla mi az!!! Műveld ki magad ezen a téren, és ne a nők lapja café-t meg a hasonló degenerált fórumokat olvasgasd, ahol a tudatlan cucuk osszák egymásnak az észt!!!

Este is lehet enni, roston csirkét párolt zöldséggel, bármikor!! Naponta 5-6 étkezést kell beiktatni, és tudni kell, mit mivel, miből mennyi kell, milyen minőségű stb....

2010. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Lehet hogy hulye vagyok..viszont mar sokfele fogyokurat probaltam...tornazni futni se vagyok lusta.

Reggeli: piritos

10orai: 2 alma

ebed:parolt zoldseg rizzsel es tojassal

delutan: joghurt aztan estere mar kopog a szemem es hiaba szeretnek enni valami konnyut miutan megeszem , kivanok sorba mindent a hutobol:)

amugy 170 cm vagyok es 78kg. Voltam mar 94 is de 62 is....amugy jo alakom van szep arcom de nagyon hizekony vagyok...a csaladba senki sem kover!

segitsetek!

2010. febr. 9. 19:13
 5/15 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Próbálj meg ilyenkor egy jó adag salátát benyomni. Legyen változatos, pl sok paradicsom, répa, uborka, fejes saláta, jégretek, stb-stb. Vásárolj eleve úgy, hogy estére ezek a dolgok benne legyenek a hűtődben, akkor nem kell lemenni a boltba és elidőzni a milkás standnál :)

Szerintem ebből ehetsz annyit, hogy jól lakj, jobb, mintha felfalnád a fél hűtőt. Ha még azt is kibírod, hogy nem teszel rá öntetet, hanem csak ráfacsarsz egy kis igazi citromlevet..máris hős vagy.

Én legalábbis így tennék. :)

2010. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ha ennyire éhes vagy, talán próbálj meg naponta többször kevesebbet enni. De ilyenkor is figyelj arra, hogy mit mivel eszel. A legtöbb élelmiszer önmagában, illetve jól pároztatva nem hizlaló. Ellentétben például a hús és krumpli verzióval.
2010. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés kalóriában is, széndhidrátban meg sok. Reggeli. Eleve kell valami folyadék. Cukormentes persze, nem kell hogy korán reggel megdobja a vércukrot. Kell a normális reggeli, tedd akkorra a joghurtot müzlivel. Tízóraira jó az alma. Ebéd sokkal tartalmasabb legyen ,kell bele a hús akár grillen, roston, párolva, vagy zöldséggel, vagy barna rizzsel.Rizst ne nagyon sózd, köti a vizet. És kell enned még délután is, meg este, de akkor már csak fehérjét. Pl főtt tojás, natúr hús,ezeket nem sorolom fel, neten megtalálod, hogy milyen cuccba mennyi ch, fehérje ilyesmi van. Azért vagy éhes, mert kevés a kaja, meg még a beosztás is rossz.
2010. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Reggeli: piritos

10orai: 2 alma

ebed:parolt zoldseg rizzsel es tojassal

delutan: joghurt aztan estere mar kopog a szemem es hiaba szeretnek enni valami konnyut miutan megeszem , kivanok sorba mindent a hutobol:)


Na erről beszélek!!!! Nem tudsz táplálkozni... nem fogyókúrákat kell próbálgatni, hanem tudni mi hogyan működik!


Reggelire piritós? Alma a tízórai?

Az ebéd az egyetlen viszonylag normális étkezésed

Ezt koplalásnak hívják, ilyenkor lelassul az anyagcsere, az izomzatot bontja a szervezet a fehérjehiány miatt, a zsírhoz meg iszonyatosan ragaszkodik. Teljesen rossz az étrended.

2010. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

19.14-es vagyok. Én a helyedben picit többet engednék meg magamnak reggelire pl. Attól beindul az emésztés is.

Aztán ebédre egyél húst is, mondjuk kevés barna rizzsel, sok zöldséggel. Uzsi lehet szintén egy kis csirkemell, de már csak zöldséggel, és kevesebbet, mint ebédre. Vacsira pedig annyi zöldség, amennyit csak akarsz, de persze ezen lehet könnyíteni, ha már megy a fogyó. Ha beáll a szervezeted arra, hogy a "fajsúlyosabb" kajákat reggel ill délelőtt eszed, nem szabad hogy este éhes legyél. Elvileg. Kitartást. Amúgy én megértelek!!!

2010. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Én mikor este megéhezek akkor iszok valamit. Általában teát (abban figyelj, hogy kevés cukorral), tejet vagy vizet. Ezzel elvonom a figyelmem és az ivással olyan érzetem lesz, hogy televagyok. Sok sikert! :)
2010. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!