Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden mérleg mást mutat?

Figyelt kérdés

A Netfit mérleg azt mondja, 73 kiló vagyok, az iskolaorovosi mérleg szerint 76 vagyok, az otthoni mérleg pedig mindkettő digitális és mindkettő 79-80-at szokott mutatni... Akkor most melyik mond igazat?

A 80 már tényleg elég sok lenne ahhoz képest, ahogy kinézek.


Jól ismerem a saját testképemet, mások is alátámasztották már többször is, hogy teljesen átlagos alakom van. Sokkal inkább vékonyabb, mint vastagabb. Igaz, kicsit vaskosabb a testalkatom, de ettől függetlenül tényleg inkább a vékony kategóriába esem.


Végzős gimnazista vagyok és 186 cm magassággal rendelkezem.


2023. febr. 23. 19:41
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ideális testsúlynak 75,25 kg-ot ír a Webbeteg BMI kalkulátora.
2023. febr. 23. 19:46
 2/29 A kérdező kommentje:
Persze ez nyilván csak egy megközelítő érték... személyenként változó
2023. febr. 23. 19:46
 3/29 anonim ***** válasza:
3%

Linkelj magadról egy képet és meg nézem azt a tényleg vékony kategóriába tartózàst...73kg 76kg 79kg 80kg még egy 176cm nek is duci


Hàny cm vagy?

2023. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
8%
Jah bocsi most látom 186cm sok azok a kilók amiket felsoróltál. Nem vagy vékony testalkatu. 186 66kilónàl lennél még skkoris a nórmàl tartomànyban megnéztem a BMI ezzel lennél az alján ezzel a súllyal lennél vékony.
2023. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
92%
Beleszamit hogy mennyit ettel es ittal a meres elott de lehet hogy csak a merleg rossz, mondjuk szerintem pont nem szamit a suly ha jol erzed magad a borodbe, nem kell meregetni ne gorcsolj ra
2023. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
4%

66 kilónák lennél a BMI-D szerint a nórmál testömegbe és ezzel a 66kilóval is meg csak közelítesz a sovány test alkathóz vagy ahogy te hívod vékony testalkat. Én nem görcsölök 😃 ha mérni akarod magad akkor reggel mikót kijelsz az ágyból pucéron. A többi napszakban már össze vissza mér.


Én lefogytam nem éreztem jól magam úgy ahogy kinéztem nem voltam kövér de nem is vékony csak a hasam volt lapos 50kilórol lementem 43kgre így már sovány vagyok de még 1 kilót ledobok. Meg annyiból jó nekem hogy én alapból keveset eszek és sokszór úgy kell velem veszekedni hogy egyek. Nekem ezért amiz én csinálok hogy nem nagyon eszem ez nekem nem koplalás. Én lány vagyok te?

2023. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
96%
En csaj vagyok mellesleg a zsir elosztasa mindenkin mas fullra lehetseges h normalis testalkata legyen mellesleg nem az volt a kerdese h mi lenne a normalis testtomege vagy h vekony e hanem h miert mutat mast a merleg , komoly bajok vannak nalad szerintem fordulj pszihologushoz ne itt zaklasd az embereket csak mert nem vagy/voltal elegedett magadal
2023. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha ezt nem tudod hogy a mérleg mért mutatott mást mindegyik mérlegen. Akkor te sem nevezheted magadat okosnak. Reggel mikor felkelsz akkór kell mérlegelni nem ivás evés után. 😁😁😁



Jól ismerem a saját testképemet, mások is alátámasztották már többször is, hogy teljesen átlagos alakom van. Sokkal inkább vékonyabb, mint vastagabb. Igaz, kicsit vaskosabb a testalkatom, de ettől függetlenül tényleg inkább a vékony kategóriába esem.



Beleszamit hogy mennyit ettel es ittal a meres elott de lehet hogy csak a merleg rossz, mondjuk szerintem pont nem szamit a suly ha jol erzed magad a borodbe, nem kell meregetni ne gorcsolj ra


Nem mint minden spórtoló verseny elöt bem iszik nem zabál azért hogy a merleg ne mutatson 5 fajtát.


Szerintem ez a te ki írásodvolt kaptál egy választ .



BMI-D szerint a nórmál testömegbe és ezzel a 66kilóval is még csak közelítesz a sóvány test alkathóz vagy ahogy te mondod vékony......

2023. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
8-as én azt mondom hagyd nem bírja a kritikát bíztos rósznéven vette hogy nem vékony. Nem értem minek írnak kérdést ha egyszer nem bírják elfogadni az igazságot. Szép eredményt értél el. Én is most fogyózok de nagyon nehéz mindíg ennék, ha rágondolok. De szedsz valami fogyasztó szert hogy így bírod?
2023. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
5%
9es én nem nem megbántani akartam a kérdezőt eszem ágában sem volt csak hogy tisztában legyen vele azért írtam le. Nem szedek semien gyógyszert és tese keressges az interneten mert mind kamu a lényeg hogy ha fogyózni akarsz akkot legyél Kalóriadeficitbe kevesebb kalóriát vigyélbe a szervezetedbe mint amennyit elégetsz. 1200kcl sokan azt mondják hogy 1000kcl nál már koplalás van de ez arra az emberre igaz akor tényleg sokat eszi mondjuk 2000 3000kcl van aki 4000kcl nah annak a 1000kcl koplalás lenne
2023. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!