Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kell, ezért el akarok...

Fogynom kell, ezért el akarok kezdeni járni konditerembe. Onnan ugye nem fognak kinézni? Sose voltam még, de képeken csak a "tökéletesek" járnak oda. Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Meg említettem a pultos csajnak, ahova szoliba járok hogy háát kicsit kellemetlenül érezném magam! és mondta, hogy szó sincs erről, nem csak olyanok járnak akik a toppon vannak!

Sőt ott inkább össze tartanak az emberek, hiszen egy célért járnak oda. nyilván vannak beképzelt majmok biztos, de nem kell velük foglalkozni!

2010. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én simán jártam unokatesómmal 100-110 kg-val..
2010. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok, holnap veszek cipőt, és holnap után mennék először.
2010. okt. 5. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyi!


Én 2 hét múlva kezdek, és baromira nem érdekel, hogy 72 kiló vagyok. Azért megyek oda, hogy ez csökkenjen.


Ne fogllakozz semmivel, csak csináld a dolgod, javaslom, mp3 fülbe és valami jó kis zene leköt.


Majd amikor a kilók potyognak le a cicabaák csak lesnek majd, mert rajtad látszik az eredmény majd. Ők meg koplalnak, egész nap tekernek, mégis deszkák... XD XD XD



21/L

2010. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, ma voltam először. Jelentem fantasztikus volt.:)
2010. okt. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!