Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes minden második nap...

Érdemes minden második nap léböjt kúrát csinálni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jót tesz!


Én csináltam minden másnap fekete böjtöt is és az is jót tett.

2023. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Régebben olvastam egy tanulmányt, hogy két fogyózós csoportot vizsgáltak: az egyik csak minden másnap koplalt, a másik folyamatosan fogyókúrázott.

A végén nem volt különbség az elért fogyásban, tehát érdemes lehet akkor csak minden másnap....

2023. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

"Érdemes minden második nap léböjt kúrát csinálni?"

Nem, se fogyás, se dietetikai szempintból nem érdemes minden második nap léböjt kúrát tartani. Inkább ellenjavallt.

2023. márc. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Milyen hasznot vársz tőle?


Amúgy nem, nem tanácsos. Egészséges életmód a tanácsos, amiben minden nap megadod a testednek, amire szüksége van: tápanyagokat a szükséges mennyiségben és mozgást is.

2023. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenkor szoktam mondani, aki hülye...

Kérdező, fogalmad sincs, mi az, hogy léböjtkúra, hogyan csinálják helyesen. A kulcsszavak között szerepel a koplalás, tehát a normális fogyással se vagy tisztába.


Google nem a barátod? Nem hiszem el, hogy ennyire életképtelen, lusta, ostoba emberek vannak.

Az interneten már minden fent van szinte. De hát, aki arra se képes, hogy rákeressen a neten, ami fontos számára, az így járt.


Kérdező, téged se sok ésszel áldottak meg. Tájékozódj, de felőlem csináld azt, amit akarsz. A buta ember úgyis mindig csak a saját hibájából tanul, vagy abból se.

2023. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NTBS ***** válasza:
54%
Nem.
2023. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Egy barátnőm csinált - nap végére összeesett az éhségtől.


Semmi értelme.

2023. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

#7

Párom meg 5 napos léböjtkúrát csinált, és képzeld, nem esett össze, nem lett semmi baja. És tudod miért? Mert ő tisztában volt azzal, hogy mi is a léböjtkúra, hogyan kell csinálni.


A barátnőd tájékozatlan volt és felelőtlen.

2023. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 11 napos léböjtöt is csináltam már, ahhoz képest egy egy napos nem nagy cucc!
2023. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, elkezdted, kérdező ?!
2023. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!