Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nagyon rövid...

Hogyan tudnék nagyon rövid idő alatt lefogyni 15kg-ot?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Zsírleszívás, annál gyorsabb nincs.
2008. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A zsírleszívás nem fogyaszt, a test alakját képes megváltoztatni, de jelentős súlycsökkenést nem okoz.


Heti 2kg a maximális fogyás ami orvosilag még egészségesnek tartható. Ez azt jelenti, hogy kb. 2-3 hónap alatt tudnád leadni ezt a 15 kg-t. Ez attól is függ, hogy mennyi rajtad a felesleg, mert ha 50 kg és abból szeretnél 15-öt leadni, akkor reális a terved. Ha viszont Az ideális súlyodnál csak picivel van több rajtad, akkor nagyon nehezen fog lemenni az utolsó pár kg.


Ha ez a 2-3 hónapos időtartam megfelelő, akkor bármely népszerű módszert választhatod mozgással összekötve.


Exbarátnőm norbi update-el adott le tizenpár kilót 3 hónap alatt.

2008. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha ez a 2-3 hónapos időtartam megfelelő, akkor bármely népszerű módszert választhatod mozgással összekötve. "

A legtobb nepszeru modszer semmire nem jo...

Mondjuk a Norbi fele az sztem mukodokepes.

(Tigi)

2008. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lécci írd le h aza norbi update -hoz mit kell csinálni
2008. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!