Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni! 13éves 159...

Szeretnék fogyni! 13éves 159 cm vagyok és 55-57 kg között az a baj hogy nekem a fenekem a combom és a hasam problémás gyógyszerek nélkül szeretnék lefogyni. Tehát mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggeli gyakran kimarad vagy csak 1-2 sznedvics fél 10 körül

ebéd az 2 óra körül van de akkor mindent összeeszek ami van

vacsorával meg van mikor elhatározom hogy nem eszek van amikor meg áá egyszer élünk és akkor minden összeszalad próbálok kevesebbet enni de nem megy..Mit tegyek?? ja és a sport hát utálok...És konditerem sincs ahova lehetne menni futni meg rühellek


2011. nov. 2. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Te hülye vagy hová akarsz lefogyni ez pont jó

még kevés is a sulyod

2011. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem fogyni hanem hizni
2011. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

A magasághoz nézd a súlyod 159 vagy és57 kg pont jó

Ne akkar le fogyni mert 2D leszel

2011. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, te nem szeretnél fogyni. Csak valami divatg*ciből szeded hogy neked fogynod kell. Meg ha fogyni akarnál akkor nem írnál olyat hogy sportolni nem akarsz, csak a kajával nem fogynál csak izomból (már amennyi van...) és ugyanolyan zsíros lennél csak sokkal gyengébb... De már most megmondom hogy ilyen 18-20 éves korodban meghízol valamennyire és nem fogod az életben sem leadni csak sírni miatta.
2011. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fogyni 13 évesen? Legnagyobb hülyeség, még gyerek vagy, növésben, stb. Nem fejlődsz ki rendesen, nem nősz rendesen ha fogyózol. Igenis sportolni kell, igenis tornázni, otthon is lehet, ha lusta vagy akkor meg ne csodálkozz ha egyre csak hízol. A mozgás kell a szervezetnek. Meg a normális étkezés is, ami egészséges és a reggeli az egyik legfontosabb.
2011. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi de 159 cm-hez hogy lenne kevés az 57 kg? majdnem 60...


kérdező,szerintem is fogyj,de ne legyél olyan anorexiás p!csa,akik a videoklipekben táncikálnak


én is utálok futni,de ha máshogy nem megy,egyszer muszáj elkezdeni,ha le akarsz fogyni


az evésről meg annyit,hogy igyál sokat,de ne egyél összevissza


szóval mindent ehetsz amit csak akarsz,de nem sokat


és este 6 után se egyél ilyen nagy kajákat,ha éhes vagy,kapj be pl egy gyümölcsöt,vagy egy joghurtot,vagy egy szőlőcukrot


és egyél napi 5x


sokan elkövetnek ilyen hibákat,hogy éheztetik magukat,majd a nap végén,amikor már szinte remegnek az idegességtől és mindjáért elájulnak,nem bírják ki,és felzabálják a fél hűtőt


utána meg persze csodálkoznak,hogy miért híztak


ezért kell sokszor keveset enni


13l

2011. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
13 évesen ne fogyókúrázz, hanem próbálj meg egészségesen élni. "trendibb" is mint a fogyás ;).
2011. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy rajtam nagyon meglátszanak a kilók..Nagy a hasam a combom és a fenekem a ha karcsúbb lennék az 57-kilóval nem lenne semmi bajom..csak lennék karcsúbb
2011. dec. 3. 14:37
 9/15 A kérdező kommentje:
Tegyek fel képet?
2011. dec. 3. 14:41
 10/15 anonim ***** válasza:
tegyél.
2011. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!