Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel édesítsem a teát? Méz...

Mivel édesítsem a teát? Méz vagy édesítő szer?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 16:53
 1/8 anonim válasza:
50%
Édesítőszer, a mézben cukor van.
2008. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
Szerintem a méz - ha nem boltban veszed,hanem házimézet veszel - sokkal jobb,mint az édesítőszer,mert az édesítőszer rákkeltő. Viszont mindenki máshogy szereti, az édesítőszeres és a mézes is másmilyen. Mindkettővel próbáld ki,és amelyik jobban bejön,azt próbáld ki. :-)
2008. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
8%

* Vagyis amelyik jobban bejön, azzal idd a teát. :-)

(Én személy szerint cukorral iszom..)

2008. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

A mez az tulajdonkeppen cukor, viszont van benne egy csomo hasznos dolog.

Az edesito nem rakkelto, de sztem nem egeszseges ettol fuggetlenul.

En citrom, cukor nelkul iszom a teat, de ha mar mindenkepp izesiteni akarod akkor mez, de csak mertekkel.

Napi par csesze teaval bevitt 2-3 mez annyira keves, hogy nem feltetlen kell szamolni vele. Es lehetoleg NE hipermarket-es mezet vegyel, hanem termeloit.

(Tigi)

2008. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Napi 2-3 KANAL mezet akartam irni...

(Tigi)

2008. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp méz, a méz azért nem cukor, az édesítőszer meg nem rákkeltő. Fölösleges ezzel tömeghisztériát kelteni.

Deettől függetlenül sokkal egészségesesbb a méz.

2008. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MÉzzel. Elég nagy baj az , mikor a mézben cukor van. Termelőit vegyél, ne a boltban szerezd be.
2008. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hogy mennyi teát iszol. Ha csak egy vagy két bögrét akkor mézzel, mert nagyon egészséges, ha többet akkor édesítőszerrel, mert azért hízlal egy kicsit. Szóval mindent szabad, főleg ami egészséges csak mértékkel.
2008. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!