Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regenor velemeny?

Regenor velemeny?

Figyelt kérdés

Probalta mar valaki?

Nekem megvan rola a velemenyem de azert kivancsi lennek azera is, aki mar hasznalta!



2023. ápr. 7. 19:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%

@10

Sem az "úttörőbecsületszó", sem a klinikai vizsgálatok nem érnek semmit gyakorlati tapasztalatok nélkül. Lehet róla elmélkedni napestig, de inkább ki kell próbálni. Az a biztos.

2023. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Pont a gyakorlati tapasztalat nem ér semmit.

Mivel van hozzáadott táplálkozásbeni változtatás is.

Tehát nem önmagában, csak a szert használja valaki hanem a mellé adott javaslatokat is betartja.

Ekkor már nem releváns ez a tapasztalat ..

2023. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
29%

@12

Akkor pedig ki kell próbálni az étrendet Regenor nélkül, hogy mi az eredmény. Utána pedig ugyanazt az étrendet Regenorral. Ha van különbség akkor mégiscsak működik.

2023. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Így van.

Csak azt nem értem miért kötik sokan az ebet a karóhoz, hogy ez hatásos ha nem is végeztek ilyen összehasonlítást.


Senki nem fog kapszuláktól lefogyni.

Mit gondolsz, hány ilyen fogyasztó csodaszer volt már eddig?

Mind a többinél jobb volt amíg el nem tűnt a süllyesztőben.

Ezzel sem lesz másként.

2023. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%

@14

Többen végeztek ilyen összehasonlítást (köztük én is), legfeljebb te nem tudsz ezekről.


"Senki nem fog kapszuláktól lefogyni."

Ebben egyetértünk. Csodaszerek nem léteznek.

(mondjuk a Regenor nem is kapszula formájában kapható, és lassan 15 éve a piacon van)


Minden attól függ, hogy kinek mi a célja

-Ha valaki meg akar oldani egy problémát, akkor kipróbálja.

-Ha valakit érdekel a tudományos alaposság, akkor nekiállhat kísérletezni. A tudományokban az elméleteket mindig letesztelik a gyakorlatban is. Csak akkor derül ki az elmélet helyessége.

-Ha valaki csak elmélkedni akar és a véleményét hangoztatni, azt is megteheti, csak ne várja el, hogy komolyan vegyék.

2023. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Egyebkent az az erdekes szamomra a tobbi dietas cucc mrllett, hogy ennel kifejezetten zsiros etrendet kell kovetni, legalabbis ezt olvasni
2023. ápr. 9. 09:45
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

"Többen végeztek ilyen összehasonlítást (köztük én is), legfeljebb te nem tudsz ezekről."

Pont, hogy nem.

Vagy elfogultak voltak.

Nem független és hiteles összehasonlítás volt.

A te véleményegd nem számít, mert elfogult vagy.

2023. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
29%
Ja, az én véleményem valóban nem számít. Csinálj te összehasonlítást, az a biztos
2023. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én nézetem teljesen független ettől, tehát nem vagyok elfogult.

Nincs közöm hozzá, nem árulom, nem használom.

2023. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

"Regenor mellett nem kell kalóriákat szamolgatni"


Nem ? Nettó koplalás az egész. Az étrendi ajánlásuk szerint nőknek 1200, férfiaknak 1500 kcal javasolt. Baromság. Még nőknek is kevés az 1500.

2023. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!