Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A yoyo efektus megúszói...

A yoyo efektus megúszói jelentkeznének nálam? :-D

Figyelt kérdés

Szóval hallottam erről a yoyo efektusról, de kizárt, hogy mindenkinél megtörténne. Azért érdeklődök olyanok felől akik megúszták, mivel én is szeretnék fogyni méghozzá úgy, hogy 1200 kalória és sok mozgás. Emellett 156 cm vagyok, 60 kg és 16/L. A legtöbben azt mondanák, hogy yoyo lesz a vége, de van 1 bnőm aki 2 éve hihetetlen sokat fogyott és úgy, hogy kb. ennyit evett naponta. Azóta se jött neki vissza, de restellem megkérdezni, hogy hogyan csinálta, inkább ismeretlenektől tájékozódom.

Előre is köszönöm a segitséget !


2010. okt. 8. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ÉN úgy gondolom (155 cm magas vagyok), hogy Neked az 50-55 kg lenne a normális, ahogy Nekem is.

A kaját ne vedd vissza kalóriára! Szánj rá időt, és úgy egyél, hogy arra figyelsz, ahogy eszel. Ezen belül is arra koncentrálj, hogy mikor laksz jól. Ha a felét hagyod ott, azt hagyd ott, ha az utolsó falatot, akkor azt, ha jól esik az egész és éhséget érzel még, akkor edd meg mind! :)

Emellet ami nem okoz effektust, hogy keresel egy mozgásformát/sportot, amit szeret, és nem hagyod abba, rendszeresen eljársz. Ez leht bármi: ugrókötelezés, futás, biciklizés, fitness terem, lovaglás, görkori, kori, otthoni torna, tenisz, stb.. A fantáziád szab határt. Valamelyikbe vágj bele, ha nem tetszik, próbálj ki mást. amelyikbe beleszeretsz, azt csináld.


Ha ezekre odafigyelsz, akkor sipp-supp lemegy rólad a plusz kiló önsanyargatás nélkül, vidáman, egészségesen! :)


Remélem, tudtam segíteni! :)


Sok sikert!

2010. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A yoyo effektus csak akkor létezik ha valaki fogyózás után újra sokat eszik.

Akinek meg van egy kis sütnivalója az miután elérte a kitűzött súlyt ,nem kezd el zabálni ,hanem továbbra is csak kb annyit eszik mint mikor fogyózott,így sose következik be nála a yoyó.

2010. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A yoyo efektus csak akkor jelentkeha vki helytelenul fogyozik, vagyis koplal. Ugyanis ekkor a szervezeted hozzàszokik a nagyon kevés kajàhoz és mihelyst ujra elkezdesz "normàlisan" enni egybol elraktàrozza a szervezeted és visszahizod a duplàjàt annak amit lefogytàl.
2010. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azok yoyóznak,akik diéta alatt csökkentik a fehérjebevitelt ezért a fogyás alatt izomtérfogat csökkenés jön,ezt mutatja a mérleg,viszont a testzsír változatlan marad.

Rendes evésnél az izmok mohón visszatöltik magukat,és még némi zsír fel jön a meglévőhöz.

Kivédhető,ha diéta alatt megemeled a fehérjebevitelt és testzsírból fogysz.

2010. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!