Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók,fogyózók,egészséges...

Diétázók,fogyózók,egészséges életmódot követők!Szoktatok a DM ben és a Rossmanban kapható ételeket,rágcsálnivalókat fogyasztani?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell olvasni, hogy milyen összetevőkből állnak. Ha rendben van, akkor miért ne lehetne DM-es készételt, rágcsát vásárolni?
2023. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
nem, otthon készítem inkább, akkor tudom miböl mennyi van benne
2023. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak mert dm vagy rossmanbol van nem = egeszsegessel...sajna sokszor ugyanolyan hizlaloak mintha ennel egy szelet normal csokit...nezd meg az osszetevoit a hatoldalan mennyi cukor van benne.. szenhidrat es zsir. vigyed magaddal a kedvenc kekszed ccsokid es ott helyben tartsd a dolgok melle es hasonlits...meg fogsz dobbeni
2023. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elozo vagyok...a kerdesedre meg valaszolva: amit en pl csinalok utkozben nem veszek ilyen nasikat...en mindig viszek magammal otthonrol gyumolcsot zoldseget osszevagva. utkozben egy jo kis cappucionot szoktam inni max ami szinten elegge kaloriadus de az azer belefer
2023. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
"sajna sokszor ugyanolyan hizlaloak mintha ennel egy szelet normal csokit" Önmagában semmi nem hizlal
2023. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy hol veszed, a tápértékét kell megnézni, ha belefér a kalóriakeretbe, akkor lehet enni. Mondjuk nekem a normális étkezésen kívül nem nagyon férnek bele plusz rágcsálnivalók
2023. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, kifejezetten irritálnak ezek a bio és zöld rágcsák méregdrágán.
2023. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Nassolni valót máshonnan veszek, vagy pl csinálok.
2023. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. ápr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!