Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan ételeket tudtok mondani,...

Olyan ételeket tudtok mondani, ami olcsó, finom, nagy adag, de kevés kalóriája van?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Rakott ételek szerintem. Rakott karfiol persze kevés tejföllel.
2023. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Zöldsègek. Kb csak Ezekből lehet nagyobb mennyiséget enni viszonylag kevesebb kcalból.
2023. máj. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1# köszi.

2# tudom, csak változatos étrendet akarok csinálni

2023. máj. 2. 01:44
 4/20 anonim ***** válasza:
5%
Tele velük az internet.
2023. máj. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
#4 veled is tele van, csak veled feleslegesen.
2023. máj. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

"2# tudom, csak változatos étrendet akarok csinálni"


EZZEL igen változatos étrendet tudsz készíteni, van legalább 100 különbözö zöldségféle, ezeket lehet fözni, sutni, párolni, pirítani, salátákat készíteni belölük, külön-külön vagy többet egymással kombinálni - a variációk száma véges, akár egy évig is tudsz mindig más-más ételt készíteni úgy, hogy semmit nem csinálsz meg kétszer!

2023. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Víz
2023. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

hat ilyen nincsen :-D

csinalhatsz ket labas parolt zoldseget az jo sok, keves kaloria de dragabb lesz mint egy labas rizs...abbol viszont kevesebbet fogsz enni mert laktat.


az egesz kerdesed baromsag.


mondok en neked kaloriaszegeny recepteket...de kerdes mi a sok neked mibol laksz jol.


egyel pl. lecsot, az olcso. rizset hozza az is olcso. a rakott kajakat nemtudom miert ajanlottak :-D mert az minden mas mint kaloriaszegeny...de finom az teny.


bundaskenyer, fasirt sutoben elkeszitve keves olajjal


lencse minden variacoban

2023. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ilyen nincs. Vagy nincs kevés kalória nagy adagban, vagy nem olcsó. Meg kinek-mi a nagy adag? Én pont zöldségből nem tudok sokat enni, mert nagyon laktató nekem. Másnak meg olyan, mintha semmit sem evett volna.
2023. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 NTBS ***** válasza:
23%
Öntött saláta.
2023. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!