Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek hogy hizzak par kilot?

Mit egyek hogy hizzak par kilot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Egyél este. Bármit.
2010. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

én sem tudok hízni, bár én válogatós vagyok, de pl szénhidráttól (nagyon sok tésztát eszem), csokitól, gumicukortól nem hízok. lehet, hogy zsíros kajáktól híznék, de azt nem eszem, úgyhogy neked is azt ajánlom, hogy olyanokat egyél. meg amikor sportoltam, akkor még 49kg voltam (most csak 43), és 161cm...

szóval zsíros kaják, és sport!

2010. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

21:34 - Persze, aztán feküdje meg a gyomrát... Idióta...



Kérdező, élj rendszeres életet (ez nagyon fontos), egyél napi 4-szer, mozogj annyit, amitől jó étvágyad lesz, meg ami belefér a mindennapokba, lesz itt, aki mindenféle egészségtelen kaják zabálását javasolja majd, csak ott téved, hogy azokban nincs tápanyag, szóval normális ételeket egyél, és változatosan táplálkozz (én megfigyeltem magamon, hogy bár szeretem a gyorskajákat időnként, ha sietni kell, praktikus, de nem tudnék tartósan olyan ételeket enni, heti 1-2 alkalom esetén 1 hónapnál tovább nem bírom).


Gyakorlatilag hízáshoz ugyanaz kell, mint fogyáshoz, csak legfeljebb a kaja mennyisége más, a hízni akarónak lehet több is, de nem dupla.

2010. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát ne egyél egészségtelen kajákat ilyen gyrosokat meg lángosokat hanem rendes kaját csak több kalória tartalommal
2010. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
sok sport, sok fehérje ;)
2010. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért szeretnél hízni? :S
2010. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21:58 - Képzeld, valakinek legalább akkora gondot okoz a soványság, és hogy ne fogyjon vissza a kóros határra, mint másnak a túlsúly.
2010. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, tudom, viszont azon általában könnyebb változtatni, persze nem mindig. Ha én olyan lennék, biztos egész nap ennék(tudom, hogy nem jó dolog mindig)...
2010. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
én is nagyon szeretnék hízni, de sajnos nem tudok. Utálok ennyire vékony lenni, ugyan annyira szégyellem magam mutogatni, mintha legalábbis kövér lennék. (amúgy 42 kg vagyok és 165 cm). Sokan írtátok itt, h együnk normális kaját, de milyen is az a normális kaja, nem értem? Írnátok példát? 18/L
2010. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
65%
Én mogyoróvajat kanalaztam esténként a tv előtt.55 kilóról kb. egy hónap alatt 68ra híztam és észre sem vettem, csak amikor szóltak a barátnőim, h" úristen, hogy nézel ki?,!!"
2010. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!