Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csatlakozna hozzám valaki...

Csatlakozna hozzám valaki fogyókúrában?

Figyelt kérdés

Holnaptól maximálisan bele szeretném vetni magam az életmódváltásba. Egy ideje eléggé figyelek arra hogy mit eszek, de kevés az akaraterőm és sokszor bűnöztem mostanában. Arra gondoltam, hogy hátha akad valaki akivel meg oszthatjuk egymással a tapasztalatainkat, ötleteinket, szóval egy kicsit hátha motiválna.

165cm vagyok és 90kg 20-30 kilótól szeretnék megszabadulni jövő nyárig. 26 éves lány vagyok.



2023. máj. 6. 17:50
 1/6 anonim válasza:
68%
Én 175 magas vagyok. 98kg-ról jöttem le 67-re. Most már csak tartom a súlyom már 2 éve. Persze ingadozik, most pl. 70. Viszont nem hagyom elfajulni. Ne úgy gondolj rá mint fogyókúrára, ez egy életmód váltás. Chips helyet rágcsálj karikára vágott sárgarépát, csak tiszta vizet igyál, legyél egész nap aktív, meg hasonlók.... Kitartás!!!
2023. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemrég kezdtem én is (újra), pár évvel korábban fogytam 40+ kgt, amit részben visszaszedtem, most ettől akarok megszabadulni. :)
2023. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy nektek mi vált be? Régen én is elég vékony voltam, sokat fogytam, akkor az volt hogy nem ettem szénhidrátot, azaz ettem, csak minimálisat. Nevezhetjük Low-carbnak, de akkor azt se tudtam mi az. Most a keto diétát próbálgattam, de nem igazán jött be mert sokat fájt a fejem.
2023. máj. 7. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriadeficit kell, semmi más :)

Én kalóriabázison vezetem az étkezéseimet.


#2 voltam

2023. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Úgy van! Csak írd le valamilyen applikacioba vagy valahová mennyi kalóriát eszel. Állits be egy limitet (neked gondolom olyan 1200Kcal körüli lesz) és ahhoz tartsd magad minden nap. És persze igyekezz nem műkaját enni. Sok zöldség (attól biztos nem leszel éhes), néha gyümölcs és csupa olyan étel amin nincs vonalkód a beállított limiteden belül maradva. Megszokod és minden megy magától 😉 megpróbálom belinkelni az én appomat... 1-es voltam.
2023. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom ide belinkelni, de keress rá Kalória táblázat a Din4fit cégtől. Nekem bevált és saját kaját is adhatsz hozzá, teljesen testreszabható.
2023. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!