Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csatlakozna valaki hozzam...

Csatlakozna valaki hozzam ‘fogyokurazni’?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem bele az intermittent fastingba (azaz az idoszakos bojtolesbe) es a ‘fogyokuraba’. Nem sanyargato eletmodot, hanem inkabb egy egeszseges taplalkozas&sportolast szeretnek elkezdeni. Ugy erzem hogy csapatban konnyebb lenne! 18/l olyan 10kg tol szeretnek nagyjabol megszabadulni.

Ha Van valaki aki szivesen csatlakozna, vagy akar megosztana, hogy o mit/hogyan/mennyi ido alatt fogyott akkor irjon uzit, vagy valaszt!



2019. ápr. 9. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Írhatsz nekem nyugodtan. :D

16/L

2019. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Enis kb 10 kilot szeretnek leadni:) 25/l

165 cm es 69 kilo!

Mondjuk nekem az if nem jott be, inkabb kaloriat es makrokat nezek es egeszsegesen etkezem (de pl napi 1 kocka 85-90% etcsokit meg szoktam enni.. hosszu tavon egesz eletemben tarthato etrendet probalok kialakitani!

2019. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én is intermittent fastingolok, 16 éves vagyok, és mínusz 5 kilót szeretnék elérni:)


Nagyon szívesen fogynek veled együtt:D

2019. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem nagyon sok feleslegem van de gondoltam írok, ha nem baj.

Én àtlag szénhidràt alapú étrendről àttértem, zsír és fehérje alapú életmódra. Majdnem 1,5 hónapja kezdtem, 5,5 kg mínusznàl jàrok.

2019. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!