Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról illetve alhasról...

Hasról illetve alhasról hogyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Lefekszel a foldre es kinyujtott labbal es felulest vegzel, igy kinyutott labbal,

aztan felhuzod a labaidat es igy folytatod a felulest, de erezni fogod mindig, hogy melyik izmot dolgoztatod, es erdemes ezt igy vegezni, hogy szep legyen a formaja a hasadnak.

Fokozatosan noveld naponta, de 100 felulesig kellene eljutnod, hogy hatasos legyen.

Amikor a felulesekkel erzed, hogy faradtal, akkor fordulj hasra, a tested legyen a foldon es a felso testedet huzd fel ugy, hogy a kezeddel megtamasztod a testedet, de nem a kezeiddel huzzod, hanem a csipobol emeled meg a testet.


A gyakorlatok utan nem artana megmasszirozni, akkor nem fog fajni,

es fokozatosan, tehat elkezded 10-20-al, es naponta noveld, igy elkerulheto az izom fajdalom.

2010. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
Diétával lehet fogyni, nem pedig körbekörbe ugrálással, utána meg 3 karéj kenyérrel.
2010. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdező nem azt kérdezte h hogyan lehet feszesíteni, izmosítani a hasat kedves első!:) Felülésre sztem mki rájött, bár kezdeti 10-20 semmit sem érne úgy mellékesen:D:D


Hasról úgy tudsz fogyni a leghatékonyabban, ha minél kevesebb szénhidrátot viszel be, gondolok itt arra h a fehér kenyeret elkerülök meg a zsírós ételeket, tésztát:)

2010. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14:31

Tudom, hogy mit irtam es ertettem a kerdest is. En ezeket a gyakorlatokat vegeztem mindig, es kozben normalisan es egeszsegesen etkeztem.

A kulonbozo testi tornak mellett, ezeket mindig elvegeztem, igy a mai nagig is sima a hasam, es nem is log.

Holott nem 1-2 gyermeket szultem!

2010. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, értem, nem bántani akartalak:) Csak sztem biztos az étkezésre gondolt és nem a mozgásra, ezért írtam.
2010. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!