Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétánál puffasztott rizst...

Diétánál puffasztott rizst szabad enni?

Figyelt kérdés

Sósat vettem, pl reggelire vacsira 4-4 szelet soknak számít?

Egyáltalán nem eszek kenyeret, se kiflit. Azok pótlásàra ez megfelel?


2023. máj. 12. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
4 szelet helyett mondjuk ehetnel egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret, többre mennél vele.
2023. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ah istenem.. Mond neked az valamit, hogy kalóriadeficit? Tök mindegy mit eszel, a deficittől fogysz, nem attól hogy pufirizset eszel mondjuk tk. kenyér helyett
2023. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Úgy általánosságban, azt eszel amit akarsz, amíg nem eszel többet, mint az energiaszükségleted. Ha a hungarocel jellegű izé rágcsálása neked jó.... Bár kenyérrel többre mennél, laktatóbb, jobb a minősége, na meg az íze is. pl sonkával, sajttal, zöldségekkel. Ha a kenyeret szereted, semmi értelme helyette mást enni. Csak tudni kell a mértéket.
2023. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

A puffasztott rizs kb 370kcal/100g. Pl a teljes kiőrlésű rozskenyér kb 210kcal/100g. 4 szelet p.rizs kb 140kcal, egy sima kifli kb 120kcal.

A kenyeret, kiflit nem KELL pótolni, bármelyiket eheted kalóriakereten belül.

A puffasztott rizs olyan szempontból jó, hogy térfogatra, felületre több, mint egy kifli, vagy kenyér és több feltét fér rá.

2023. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is kenyérpárti vagyok. Régebben persze volt ilyen időszak nálam is, hogy kenyérhelyettesítők, de annyira fűrészporszerű a legtöbb és persze láttam, hogy nem jó az irány, fölösleges pénzkidobás és sanyargás.

Egy tenyérnyi szelet 2-3 naponta simán belefér jól megpúpozva mondjuk zöldségkrémmel, vagy a klasszik felvágott-sajt-tojás-paradicsom-paprika kombó is akár.

2023. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, mérem a kalóriàt. Nem eszek egy nap többet mint az előírt mennyiség.
2023. máj. 13. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Hiába lett mindenki lepontozva, ez a valóság, nem az amit a sz@r magazinok írnak a fogyásról
2023. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit.
2023. máj. 14. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem is feltétlen neked írtam :D
2023. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En csak azt szoktam nassolni
2023. máj. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!