Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék kb 6-8 hét...

Hogyan fogyhatnék kb 6-8 hét alatt 8 kg-t? 15/L (bőveben lent)

Figyelt kérdés

Miket egyek,mit sportoljak?Esetleg valami konkrét diéta,ami nem olyan kemény,amivel lasabban,de le lehet elég jól fogyni?Szerintetek az elegendő a fentebbi célokhoz,ha napi 2x 1,5 órát szobabiciklizek?Valami egyéb ötlet sporthoz?

Előre is köszi a válaszokat.


((Légyszi ne írjátok azt,hogy egy ennyire fiatal ne fogyókúrázzon,mert nincs más választásom a sotret(gyógyszer)miatt,mert csak így tudom csökkenteni az adagot és ez nagyon fontos(orvos is mondta)és egyébként is van egy kis túlsúlyom.))


2010. okt. 10. 20:08
 1/7 anonim válasza:

valtoztatni kell az etkezesi szokasokon. tudom tudom bla bla bla

de ha csoki helyett repat ragcsalsz

vagy sultkrumpli helyett rizsat eszel koretnek eredmenyezhet kevesebb kaloriabevitelt ami pedig fogyashoz vezet


en 2 het alatt kb 5 kilot fogytam igy de sajnos sutigyarban kezdtem dolgozni es .... hat igen ettem sok sok finomsagot :$


remelem sikerul elerned h csokkenthesd az adagod

2010. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. okt. 10. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én rizst semmiképp sem ennék, borzasztó magas a szénhidráttartalma. Amit egyél: tojás, túró, sajt, szárnyas (csirke- és pulykamellfilé), jó minőségű gépsonka. Ezeknek magas a fehérjetartalma, ez kell a biciklizéshez!

Felejtsd el a péksüteményeket, kenyeret, rizst, krumplit (esetleg héjában sütve, vagy főzve)

Gyümölcsöt módjával, inkább sok zöldség.

Ezt nézegesd, és válaszd ki, amiket szeretsz.

[link]

2010. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A napi kétszer 1,5 óra rettenetesen sok és értelme sincs. Heti két nap pihenő kell a szervezetednek, hogy regenerálódjon!

2010. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj a rizzsel, csak figyelni kell a mennyiségre...
2010. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. okt. 10. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogymár a rizstől is féljünk, amikor az az egyik legprofibb szénhidrátforrás. Szémhidrát valamennyi mennyiségben kell, különben mehetsz a menyországba.
2010. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!