Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A léböjt alatt tényleg nem...

A léböjt alatt tényleg nem lehet banánt enni?

Figyelt kérdés
Csak a kalória tartalma miatt írják, hogy nem ajánlott vagy más oka is van?
2010. okt. 10. 21:43
 1/9 Harrr ***** válasza:
Csita lefejel, ha eleszed előle. Vagy csak tényleg túl kalóriadús. Nem tudom, vagy vagy.
2010. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyed,nem nagyobb ökörség,mint léböjtöt csinálni.
2010. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért lenne ökörség?

Nyilván azt hiszed, hogy ezzel fogyni akarok, mert túl hülye vagyok, hogy felfogjam, hogy úgyis visszajönnek ezek a kilók stb stb.

Úgy imádom mikor rögtön leszólják az embert, mert hát te biztos nagyon okos vagy.

Nem hinném, hogy ökörség lenne a méregtelenítés, rendbeszedi az emésztést is, és igenis ajánlott bizonyos időközönként ilyen napokat tartani.

2010. okt. 11. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:

A banan nem ajanlatos, de egyel szolot, vagy almat!


En pl. zoldseglet, vagy gyumolcslet szoktam fogyasztani, de ha megehezem, akkor delben szolot vagy almat eszem, mivel ezeknek is tisztito hatasa van, de laktato is!


A banan nehez a gyomornak! Viszont lehet csak banan napot tartani, amikor csak azt fogyasztod, nagyon jo amikor a bojt elott vegzel ilyet, mivel a gyomrodat szoktatod ahhoz, hogy kevesebbet kap, igy mar a bojtot is konnyebben fogod viselni.

2010. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A léböjt csak egy divat, egy kábítás. Mert a test működik magától, csak nagyon súlyos betegségek esetén borul fel. Bár szerintem fogalmad sincs mi az a léböjt a kérdésed alapján...
2010. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire okos vagy, miért nem tudod, hogy a banánnak magas a cukrotartalma?

Mellesleg azoknak van igazuk, akik szerint az egész baromság. Menj szépen, és kérdezz meg egy orvost, meg fogja mondani.

2010. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy a léböjtről mit gondoltok..

Egy szóval nem mondtam, hogy annyira okos lennék..csak azért mert kötekedni akarsz nem kell ide írogatni, ha tudod a kérdésre a választ akkor megköszönöm, ha nem akkor légyszíves inkább ne írj semmit. :)

2010. okt. 13. 15:56
 8/9 anonim válasza:
Hát én idáig ugy tudtam hogy a LÉböjtnek az alényege hogy csak folyadékot viszel be a szervezetedbe(tény h baromság)
2010. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A banánt turmixként iszom :D
2010. okt. 13. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!