Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha futnék, és ezt a "diétát"...

Ha futnék, és ezt a "diétát" csinálnám, akkor meglehetne valósítani azt az alakot amit én szeretnék?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok és 80 kiló. Nagyon szeretnék leadni min. 20 kilót, és én a futásra gondoltam. Az mennyire használ? És diétának jó ha így eszek?

hétköznap: minden reggel 5 sajtospogácsa teával vagy vízzel

ebédek: ugyan úgy eszek csak keveset. pl. : ha burgonyapüré van akkor olyan kisebb szedőkanálynit szedek ki.

vacsorák: semmi vagy esetleg gyümölcs

hétvégén: reggelire mit egyek?? ez az amit nem tudok : /

napközben: semmi.

heti 1 kisebb csoki a szénhidrát miatt.


szerintetek ez így jó lenne ez diétának? 12 éves lány vagyok és az orvos nem engedi, hogy nagy diétába kezdjek.

a helybenfutás is ér annyit mint a rendes futás?

légyszi segítsetek elég fontos lenne ez számomra.


2010. okt. 10. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem az igazi.Az étkezésedben a tojás,a hús domináljon.

Vacsira meg egyél sovány bakonyi túrót édesítővel.Minden közértben lehet venni.

2010. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a csoki az nem éppen a szénhidrát miatt van.


a csoki az egy örömforrás a te örömödet szolgálja mivel a hatására a szervezetedben boldogsághormonok szabadulnak fel.


azt javaslom egyél rendesen normális kajákat és mozogj tornázz, fuss.


nem, a helybenfutás közel annyit nem ér mint a rendes!

2010. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

13 éves vagyok, 162 centi és 67 kiló. csak azért mondom, hogy tudd, hogy körülbelül énis úgy égek a vágytól hogy valamit változtassak, mint te:D


reggelit normálisan eszek. reggel szabad enni, amennyi jól esik. mert az még nagyon a nap elején van, és rosszul is lehetsz ha nem eszel reggelire valamit. de érdemes szendvicset, vagy pogácsát, amit te is mondtál, vagy ilyesmiket enni, szóval nehogy egy alma legyen a reggelid és viszlát:D

majd ebédre ehetsz rendesen, csak pont annyit egyél, hogy jól lakj ( ha nagyon az elején vagy nem muszáj jól laknod...) és később ne bánd meg hogy ennyit ettél.

vacsorára pedig kerüld a fehér kenyeret. és aztmondják olyan 6tól már ne egyél semmit, de én 4től nem eszem. és kibírható:D

3naponta járok futni. kedd,szerda,péntek minden reggel, és ha van időm, energiám akkor délután is minden nap amikor csak tehetem. egy hónapja csinálom, és kb olyan 1-1ésfél kiló jön le hetente.

kitartás kérdése az egész. SZURKOLOK NEKED!:)

2010. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Végül is nagyjából leírták a lényeget. Én csak ezen a helybenfutáson hidatlam be. :D Ez annak jó, aki egy súlyos balesetből felépül, de most komolyan egy életerős felnőtt ember edzen már normálisan! ;)
2010. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez a kaja amit leírtál sz@r, keress rá, ezen az oldalon le van írva hogy kell normálisan kajálni. Mindenesetre pogácsával meg csokival kell diétázni...
2010. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kedves 22:53-as épp itt a hiba, hogy a kérdező nem egy életerős felnőtt ember, hanem egy 12 éves gyerek! ezért is a kérdés, amitől lehidaltam. ez nem diéta, hanem egy pocsék valami!

az a válaszoló aki veled egykorú, na ő igen jól csinálja! bár a 4 órás utolsó evést ott is túlzásnak tartom, azt kell figyelni, hogy LEFEKVÉS ELŐTT 3 ÓRÁVAL már ne együnk! szóval ha te 4kor eszel utojára akkor 7kor már az ágyban fekszel?

étkezni igenis rendesen kell! csak nem mindegy mit mivel és mikor. ha nem eszel akkor csak raktározni fogja azt a nagyon minimálisat a szervezet amit beviszel és attól a minimálistól is hízni fogsz ha már az összes vizet elveszítetted és izmodból is eleget fogytál!

csak ügyesen!

2010. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem fog sikerülni. bocs. De te ehhez magadtól túl hülye vagy. Ha úgy álsz hozzá a sporthoz is, mint a kajálásodhoz, csak ártasz magadnak.


a kajálásod szar. sajtospogácsa, krumplipüré, gyümölcs. ez mind szénhidrát, meg zsír. De csokit is eszel, mert az is szénhidrát meg zsír. Elmebaj. Protein? esetleg?


Dietetikus + személyi edző. Ne sajnáld rá a pénzt.

2010. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyébként anyádékat kéne jól pofánbaszni, hogy hagytak így elhízni. Az ő hibájuk.
2010. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a futás szintén jó ötlet ekkora túlsúllyal. ha szerencséd van, 16 éves korodig kitartanak majd az izületeid.
2010. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Napi 5 étkezésed legyen, ne 3!!

Ha a futás nehezedre esne az elején, inkább sétálj és fokozatosan kezdj el futni!Sok sikert

2010. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!