Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha megpróbá...

Miért van az, hogy ha megpróbálok lefogyni sohasem sikerül? Kb 158 cm magas vagyok, és 70 kg. Tudom, hogy ez sok, de nem tudom lejjebb vinni a súlyomat.

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, hogy sikerüljön?
2010. okt. 11. 15:26
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
egyél sokszor keveset.sose koplalj.tornázz mozogj minden nap.6után ne egyél ha lehet.de a lényeg sose éhez
2010. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű vagy az akaraterőddel van gond, vagy túl drasztikus diétát választasz, amit nem lehet tartani.

Bár tényleg elég sok a súlyod a magasságodhoz képest, azért nem annyira hogy akadályozzon a mozgásban! Így az egészséges ételek mellé nyugodtan beiktathatsz egy kis sportot.:)

Nézz utána az egészséges táplálkozásnak, és kezdj el sportolni. Ne diétát keress, hanem az életmódodon változtass. Ha olyan ételeket eszel, amik egészségesek és táplálóak akkor talán nem adod fel. Lehet hogy csak fél- egy év múlva éred el a kívánt eredményt, szerintem jobban megéri mint gyorsan ledobni a kilókat, majd visszahízni.

2010. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fizess hozzáértő szakembereknek.


Nincs meg a megfelelő tudásod a fogyáshoz. Vedd meg a tudást.

2010. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olvasgass itt, sokat segíthet: lira.gportal.hu
2010. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is,egyszerű információ hiány,és/vagy téves információk hada.
2010. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!