Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Többet mutat a mérleg?

Többet mutat a mérleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most 1 teljes napig nem ettem, mert nem volt rá időm, rá álltam a mérlegre és 3 kgval többet mutatott, este még 2vel reggel már 3-al,ez mégis hogy működik??
2023. jún. 19. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2-3 kilós súlyingadozás minden embernél teljesen normális (pl. víz, salak, széklet, só, elektrolit, glikogén, stb.). Nehogy azt hidd, hogy te egyetlen nap alatt híztál 3 kilót testzsírban.
2023. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem vittél be +21.000 kalóriát a szintentartásod mellé, akkor 0% az esélye, hogy 3kgot híztál. (sőt, még ekkor sem híznál ennyit, mert oké, hogy 7.000 kalória 1kg zsír, de közel sem ennyire fekete-fehér ez a dolog, hogy most akkor te ha beviszel 21.000 kalóriát, akkor az +3kg zsír. :D)


A súlyunk több dolog miatt is tud ingadozni napról napra. Több ételt ettél súlyra (például 100g mogyoró az +100g lesz a mérlegen, de 500g paradicsom meg +500g.. Remélem érthető), több vizet ittál, több szénhidrátot ettél előző nap (1g szénhidrát +3g vizet köt meg a szervezetben), több sót vittél be a szervezetbe éééés még napestig sorolhatnám azokat, amik miatt ingadozik egy ember súlya..


De azt áruld már el nekem, hogy 1 nap hogy nincs időd enni? Körülbelül 5 perc alatt megtudsz enni 1 szendvicset, vagy bármi.

2023. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Most mi lesz...
2023. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!