Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak hasról?

Hogyan foggyak hasról?

Figyelt kérdés
Ara gondoltam h napi 20 felülést meg csinálok melette biciglivel el járok a dolgozóba. Ugy szerintem meni fog. Csoki nincs gyümölcs banán ok. Szöllö cukor tabletta kell a sporthoz? Egyéb ötlet valaki léci!!!

2023. jún. 20. 10:28
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
33%

Napi 20 már haladó majdhogynem pro szint ,csinálj egyelőre 5-öt 10 perces szünetekkel.


Bicikli ilyen terhelés mellett egyelőre felejtős,tömegközlekedést javaslom.


Kitartás!

2023. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%

Napi 20 felüléstől nagyon soká fog látszani valami a hasadon, vagy csak akkor, ha teljesen punnyadt most.

Ez a cseh lány 2000 felülést csinál egyhuzamban: https://www.youtube.com/watch?v=lEz9pnLd6hw

2023. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Nincs helyi zsírégetés, nincs helyi fogyás. Nem úgy működik a biológia, hogy te felüléssel megcélzod a hasadat, és csak onnan konkrétan leégeted a zsírt. A fogyás egy összetett szisztémás biológiai folyamat, ami a test minden zsírraktárát érinti, és az egyén kalóriabevitelének függvénye. Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező? Csak mert ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor hiába a napi 20 felülés (ami lószar, de felülésből pont elég is, mert teljesen feleslegesen szétcseszed vele a porckorongjaidat), hiába jársz biciKlivel dolgozóba, nem fogsz fogyni.

"Szöllö cukor tabletta kell a sporthoz?"

Miért kéne?

2023. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

A szöllöcukrot azér irtam h igy gyorsba át alakul izom lesz a zsírbol.

A kalóriát nem számolom mer a karom vastag a hasból fogok fogyni. Tehát nem fogyozok csak átalakitok.

2023. jún. 20. 11:31
 5/25 jpeacefuler ***** válasza:
80%
Szerintem inkább helyesírásra gyúrj.
2023. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

"A szöllöcukrot azér irtam h igy gyorsba át alakul izom lesz a zsírbol."

A zsírból nem lesz izom, azok már differenciált szövetek.

Szőlőcukrot az aktívan sportolók eszegetnek edzés közben, mivel az ő vércukorszintjük gyakran leesik az intenzív izomhasználat miatt, így gyorsan pótolják vele.

2023. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy egy túl izgalmas troll, mert túl átlátszó. Legközelebb találj ki valami jobbat.
2023. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a cseh lány beteg, mentálisan kakukk.
2023. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
66%
Egyèl sok zôld levelet, cukrot felejtsd el
2023. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
9 esnek igaza van. Tele az előkertem zölddel, ha éhes vagy, várlak szeretettel. Sütit nem kapsz, a cukrot felejtsd el. 😂
2023. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!