Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vékony nőket jobban szeretik?

A vékony nőket jobban szeretik?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól kérdezem, akik voltak már túlsúlyosak és vékonyak is. Érzékeltek változást, hogy vékonyan sokkal kedvesebbek az emberek, jobban megnéznek, többen akarnak ismerkedni, stb.
2023. júl. 4. 13:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Van a kettő közti atmenet, engem nőkent pl. hidegen hagynak a vekony deszka csajok, de a szép, kerek idomokkal rendelkezo, nem molett kategoriaba sorolando nőket megnezem, szepnek talalom, akin van is mit fogni. En se vagyok nádszál alkat, szerintem most 70 kilosan jobban stírölnek, mint amikor 52kg voltam.
2023. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Az emberek általában ugyanolyanok, ott tényleg a személyiség számit.


A párkapcsolat más tészta, vékonyabban sokkal több esély van a férfiaknál

2023. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

A szépség ugyan mindenkinél mást jelent, lehet, hogy egyes férfiaknak tényleg lehet vonzó egy kövér nő, viszont igen, a vékonyak még mindig előnyt élveznek.

Még mindig több a vékony nő a reklámokban, videóklippekben, kifutókon... mint egy egészségtelenül elhízott nő.


Egyre jobban hízik a társadalmunk, így egyre jobban kitűnnek a vékonyabb nők.


Sose értettem, hogy aki nem betegség vagy gyógyszer mellékhatása miatt hízik meg, az miért süllyed le arra a szintre, hogy egészségét kockáztatva eligénytelenedve elhízzon.

A kövérségben semmi pozitív dolog nincs, de annál több a negatív hozama, főleg az egészségre nézve.

2023. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Azt nem mondanám, hogy jobban szeretik. De az egészséges súly (nem túl vékony, nem is túlsúlyos) mindenkinek jobban áll véleményem szerint. Persze, van, aki csöcsös-faros, amikor elkezd felszedni, nyilván az az egyik legszerencsésebb alkat, de az arányok náluk normál testalkatnál is megmaradnak. Illetve vannak az ilyen-olyan fétisek mindkét irányban, ami szerintem egyik esetben sem szerencsés. Én legalábbis olyan párt akarok magam mellett, akinek nem fétis vagyok, és bizonyos kereteken belül mindenhogy szeret.

De őszintén, nem találkoztam még olyan emberrel, legyen az nő, vagy férfi, akinek a szélsőségek álltak volna jól. Van, aki úgy IS jól nézett ki, de egy normál, enyhén sportos alkat véleményem szerint mindenkinek a legkedvezőbb.

2023. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok személyes tapasztalatot mondani. Mikor kövér voltam, mintha nem léteztem volna az emberek számára, pasi elvétve nézett rám, utcán beszólogattak, sokkal inkább parasztok voltak velem az emberek.

Amióta lefogytam, sokan bókolnak, kedvesebbek velem az utcán, átengednek az úton, mosolyognak, rengetegen csapják a szelet.


Nem hiszem, hogy a személyiségemmel lenne ekkora változás, mert ezek az emberek nem ismernek, felszínes dolgok ezek. Nyilván jól esik, hogy eddig rondának tartottak (jogosan), most meg a legtöbb embernek tetszem.


Párkapcsolatban max ott számít, hogy hányan kezdeményeznek, nyilván egy 3 éved kapcsolatot nem a fogyás/hízás befolyásol.

2023. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

Én kövéren jöttem össze a férjemmel és házasodtam meg, később fogytam le.

Igen, abszolut máshogy kezelnek az emberek, több a bepróbálkozó pasi is,bár ez engem sose érdekelt. Az egészségemért fogytam le, nem azért hogy jobban nézzek ki vagy hogy mások kedvesebbek legyenek ( ez számomra szimpla felszínesség ami taszító🤮), és nem is azért csináltam, hogy több pasinak bejöjjek. Hidegen hagy a dolog.

2023. júl. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

#16 02:58

Alapvetően testalkattól függetlenül normálisan kellene viselkedni az emberekkel, nem örülök, hogy ez a tapasztalat... nyilván az ember szívesebben beszélget valakivel, aki szimpatikus, és könnyen előfordulhat, hogy a testalkat ebben nagy szerepet játszik, vagy akár az is, hogy az embernek ettől függően is változik a kisugárzása, önbizalma, ami hatással van mások viselkedésére is.


Mindenesetre az jó, ha az egészséged megőrzése miatt tudtál erre energiát fordítani, ez a döntés valószínűleg sokat javít a "várható élettartamon" és időskori betegségek kialakulásának kockázatán - szóval mindenképpen jó dolog, nem kell ehhez, hogy mások miatt csinálja az ember, sőt.

2023. júl. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 NTBS ***** válasza:
100%
Inkább a ducikat preferálom.
2023. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"túlsúlyosak és vékonyak"


Te melyik vagy?

2023. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!