Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan számíthatom ki, vagy...

Hogyan számíthatom ki, vagy honnan tudhatom meg mi számomra az optimális zsírégetési pulzustartomány?

Figyelt kérdés
sokat olvatsam máűr, hogy nme mindegy milyen tempóval kocogunk, vagy bicózunk, mert lehet, hogy nem érjük el vele célunkat, ha a pulzusunk nem a megfelelő.... nem jó a terhelés.
2010. okt. 14. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a legjobb, ha nem haladod meg a 130-at
2010. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


A hasznos pulzus tartomány, azaz a célzóna kiszámítása a következőként történik:

220-életkor = 100%-os pulzus határ.

Ezen belül:

CBA Fitness & Wellness Line


* 65-75%-ig zsírégető

* 75-85%-ig állóképességi


terhelés folyik. 65% alatt hatástalan, 85% fölött esetenként veszélyes az edzés!


téged ez érdekel, de szerintem érdekes az egész oldal jó dolgokat lehet olvasgatni

2010. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt is leírja:D

egyébként beírod a gugliba hogy zsírégető pulzustartomány mérése és nekem 628 oldalt dobott ki:D

2010. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Józan paraszti ésszel, ha edzés közben tudsz még beszélni, nem lihegsz annyira, akkor az még aerob. Ennyi! :D
2010. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi, aranyosak vagytok

én is be tudom ütni, csak pont az a baj, hogy túl sok minden jön be és mit tudom én mi lesz a jó.... ez az oldal pont azért jó, mert mindig van valaki, aki röviden összefoglalja a lényeget és nem kell oldalakat átböngésznem, meg így kicsit személyesebb.

2010. okt. 19. 15:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!