Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik márka milyen ízű...

Melyik márka milyen ízű fehérjepora a kedvenced?

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 12:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Eddig 4 gyártóét próbáltam.


Gymbeam true whey, just whey

Puregold whey, compact whey

Scitec whey protein professional

Biotech iso whey, pure whey


Mivel a gymbeames volt az első, ezért azt gondoltam, hogy ennél jobb nincs minőségre és ízre. Hát tévedtem. Nekem csomós marad, és ízre sem a legjobb mai fejjel gondolva.


Nálam a puregold az összeset veri állagra ízbe, szóval nálam a Puregold a favorit.


A scitec teljesen korrekt, jó az állaga is, ízre is.


A biotech iso whey. Na az viszont.. 1db 30gos kis csomagot vettem, epres ízben, és konkrétan ki kellett köpjem, annyira rossz volt, pedig én nem vagyok egy finnyás ember.. Szerintem életemben nem ittam olyan rosszat, mint az.. Viszont a sima wheyből a sós karamellás és vaníliás az egyik legjobbak, amit kóstoltam. A pure whey az jöhet bármikor, de az iso wheyt még ha fizetnek se iszok többet.

2023. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem is csomós marad a GymBeam
2023. júl. 26. 12:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!