Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zavar, hogy van egy pici...

Zavar, hogy van egy pici alhasam, milyen mödszerrel tudnám leadni? (Képpel, 21/n)

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 18. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lumbar lordosis.
2023. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hmmm?
2023. aug. 18. 18:56
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez nálad főleg tartáshiba, mint tényleges túlsúly. Egyébként meg kalóriadeficit.
2023. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
ez nem gerincferdules? Amugy meg ha normalisan tartanad magad meg vekonyabbnak tunnel, haziorvoshoz menni beutalo gyogytornara/ortopedia.
2023. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Valóban tartáshiba, amúgy meg súlyzós edzés, ha formálódni szeretnél. Ne akarj teljesen lapos hasat, mert az már annyira alacsony testzsírszázalékot jelentene, hogy nem lenne egészséges. Egy kis domborulat teljesen normális (olyan dolgok vannak ott mint pl. a méhed)
2023. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

tegyel tukrot ugy hogy oldalrol lasd magad. menj a falhoz, tedd mind2 sarkad a falhoz, hajolj le ugy hogy szep gorbe legyen a gerinced. tartsd meg ezt a gerincpozt es szep lassan emelkedj fel es simulj hattal is a falnak es tartsd ott a sarkad ahol van. most nezd meg hogy milyen a testalkatod.


illetve sok inaktivitas miatt a rekeszizomra is figyelni kell mert az is szerepet jatszik a rendes testtartasban.


En is igy vagyok, polomon keresztul olyan mintha minimalis sorhasam lenne 20-on evesen, ha meg megcsinalom ezt es 174 cm vagyok 67 kg val, akkor - en szerintem - atlagos ferfikent.


De ha hulyen tartom magam akkor elojon a sorhas.

2023. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok meg


ha jol csinaltad erzed, hogy a rekeszizmod is hasznalva van, amit ugy erzel mintha picit eroltetned a hasizmodat, mert igazabol azt is hasznalod a rendes pozhoz.

2023. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Az enekeseknek fontos a rendes testtartas, rengeteget hasznaljak a rekeszizmot, a tudot, a mellkast meg mindent ami a torzs egeszet kepzi szinte, meg a labakat is hogy egyenesen maradjanak, megtartsak azt a pozt es ne legyen egy hokkenes mondjuk egy hosszabb E6-ot Linkin Park enekese erre jo pelda, jo szogbol: [link]


Vagy Nightwishbol a Floor Jansen Ghost Love Score fan-ek kedvelt resze: https://www.youtube.com/watch?v=4V_eoR6r1Tw&t=545s


Lathato hogy nekik egeszseges testtartasa van, egy egeszseges gorbevel lejjebb, ami normalis es nem eltulzott mint nalam, meg valamennyire de neked kevesbe mint nekem.

2023. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez alhas? Nem már bas.ki
2023. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 hosszúhajú ***** válasza:
33%
én nem a hasad látom gáznak hanem a fürdőruhát. ( mell alul és oldalt kilóg, bugyi eleje szintén oldalt...konkrétan egy számmal kisebb nálad. kisebb méretbe nagyobbnak látszol.
2023. aug. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!