Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétánál a tükörre hagyatkozto...

Diétánál a tükörre hagyatkoztok vagy a mérlegre?

Figyelt kérdés
Nekem ma 1 kilóval többet mutatott, viszont az arcomon látszik a fogyás és a hasam sem olyan nagy már. Gondolom víz meg étel, kivéve ha sikerült még valamennyi test rekompozíciót elérnem és izmot építenem. 2400 kalórián vagyok.
2023. szept. 14. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tükörre mert mérleg becsapós. Lehet izom, lehet több folyadék bennem, rosszabb esetben ödémásodás, szóval maradok a tükörnél.
2023. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
40%
A tükörre felesleges, amikor az emberek zöme úgyis testképzavaros.
2023. szept. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegre. Reggel egy éhgyomorra egy kiadós kakkantás után állj rá! Ezen a súlyon kívül semmi nem mérvadó, mivel eszel-iszol napközben. Pár kiló minuszt meg nem fogsz észrevenni a tükörben.
2023. szept. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen veszem észre a tükörben, kis változást látok, de nem könnyű megállapítani. Barátom mondja mindig, hogy látszik a fogyás. A ruhákra hagyatkozom, mert a nadrágok már tényleg lógnak rajtam :D Illetve a feszülősebb felsőimben se vagyok már az a tömény hurka, mint voltam, persze van még mit leadnom. A mérleg tud lenni a legjobb barátom és az ellenségem is. Azért szoktam mérni magam szinte minden nap reggel, de tudom, hogy heti egyszer kéne, vagy még ritkábban, mert a kilók fel tudnak menni kb a semmitől is, miközben ez nem hízást jelent, de nagyon megtévesztő és olyankor rosszul érzem magam. Korábban emiatt adtam fel, mert heti 1 kg fogyást "ígértek" a neten és az első héten nem fogytam. Persze azóta tudom, hogy megy ez :)
2023. szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább a cenriméterre. Csaptam már be magam tükörrel.
2023. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Körméretekre

A mérleg csak reggel pontos mielott ennel meg innal. Es mutat vizvisszatartast meg beltartalmat is. Szoval nspi 3 kgt is ingadozhat

2023. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Mérőszalag, körméreteket mérj: csípő, derék, comb, kar ...stb.

Mérleget pedig minden nap ugyanabban az időben. Utána hétvégén számolj heti átlagot. És azt nézd.

A napi súlyodat nagyon sok tényező alakítja. Mennyit ettél, ittál, wc-ztél, mozogtál. Lehet egyik nap +2 kiló, másik nap meg -3 és nem érted. De a heti átlag jobban mutatja.

Ajánlom Valentin Torma yutub videóit https://www.youtube.com/@valentintorma

2023. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Tükörre, meg a ruhákra. Mérleg van, hogy nem mutat változást, közben meg látszik a fogyás, meg lötyögnek rajtam a ruhák.
2023. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 qborka ***** válasza:
100%

Ruhák.

El van téve egy régi nadrág,hogy akkora soha többé nem lehetek. Néha beleugrok és jó érzés,hogy kitolt hassal is leesik.

2023. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Minél több fronton hogy a lehető leghitelesebb információim legyenek az aktuális állapotról.

Általános közérzet, Fotók, tükör, körméretek( centi), ruhák, mérleg, magassàg- súly arány.

Dokinàl ha a vérkép✅, bmi ✅ rendben akkor boldogság van.🤣. 4,5 éve diétázom, sportolok. Eddig minden ok.

2023. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!