Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy alacsony embereknek...

Igaz, hogy alacsony embereknek csak egyszer szabad enniük egy nap, ha nem sportolnak?

Figyelt kérdés
Tesvéremnek mondtam, hogy kövérnek érzem magam és mondta, hogy olyan magas embereknek mint amekkorák mi vagyunk csak napi egyszer szabad enni. Ez igaz?
2023. okt. 2. 17:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván nem igaz. Konkrétan rég hallottam ekkora ostobaságot. Ez még poénként sem értékelhető, nemhogy szakmailag. Nem sokat tudsz a kalóriaegyensúlyról, meg úgy amúgy a táplálkozásról, igaz?
2023. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen arra semmilyen tudományos bizonyíték, hogy a magasság bármiben is befolyásolná a metabolizmust.
2023. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem én állítottam, hogy így van. Nekem mondták…
2023. okt. 2. 17:13
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Hiteles forrásokból, hiteles szakemberektől tájékozódj dietetika témakörben, ne a testvéredtől, aki biztosan egy imádnivaló családtag, csak a táplálkozáshoz meg a biológiához nem ért egy kicsit sem.
2023. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

Annyi, hogy egy magasra rámegy 5 kg zsír, akkor arrébb csatolja az övét 1 lyukkal.

Ha egy 150 centisre rámegy 5 kg, akkor terhesnek fog látszani.

2023. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

"Nem én állítottam, hogy így van. Nekem mondták…"

. De Te voltál képes megkérdezni.

2023. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Metionin ***** válasza:
84%
Bullshit. Eleve a vércukorszint egyenletesen tartása és a gyomor kisebb megterhelése érdekében érdemes napi többször kisebb adagot enni.
2023. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
"vércukorszint egyenletesen tartása" - megnézem, amikor ez valakinek konkrétan sikerül :)
2023. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hatos..gyakori kérdéseken nem lehet kérdezni? Érdekessss….
2023. okt. 2. 21:43
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

Magasságtól függetlenül ez ostobaság. Olyannyira, hogy - magasságtól függetlenül - a minél többszöri étkezés az egészséges. Ha cukorbeteg az ember, vagy arra hajlamos, akkor 5-7 alkalomra is szét lehet osztani az étkezéseket, de egy egészséges embernek is legalább 3 étkezés az, ami megfelelő.

Elviekben nincs kizárva, hogy napi 1 étkezés is elég lehet, de.... kevés olyan ember van, akinél ez tényleg beválik.

2023. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!