Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol találok ingyen egy megfele...

Hol találok ingyen egy megfelelő minta étrendet?

Figyelt kérdés

Hasimotom is van, puffadok is, szörnyen érzem magam. Állandó falási romaim vannak. Tudom forduljak szakemberhez ami valóban remek ötlet és meg is fizetném mert elismerem a munkájukat de nekem erre most nagyon nincs pénzem. Nincs munkám 2 hónapja és egyre rosszabbul érzem magamat.

Az orvos azt mondta minden rendben majd ha más eltérés is lesz (vérvételnél) kapok gyógyszert a pajzsmirigyemre.



2023. okt. 13. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Leírod egy napi kajádat? Miket szoktál enni?
2023. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasimoto mellett minimum a dokinak be kell utalnia dietetikushoz ingyen hogy segitsen.

Az meg nem mindegy mi a cel, mi a nemed, sulyod magassagod.

2023. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Prpbald meg ezt glutenmentesse tenni:

[link]


Egyébként pedig étkezz az okostanyer szerint csak hagyd ki amit neked nem szabad

2023. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Én sportolok rendszeresen, outi bringa, futás, kajak.

Így kajálok kb mindig:


Reggeli 100gramm zabpehely, 100gramm áfonya 100gramm málna összeturmixolva, 1 evőkanál méz, 30gramm natur whey


Ebéd főtt kaja, heti 2-3 menü, kedvencem monster mash, lényegében darált marhahús megsütbe, rizs és zöldségköret pl.


Napközben 150gramm vegyes olajos mag


Vacsira cottage cheese csokiöntettel, mézzel, 30gramm whey-el.

2023. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!