Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a 3 főétkezést kiváltom...

Ha a 3 főétkezést kiváltom étkezéshelyettesítővel (katusfood)mellette persze mozgok is hetente kb összejöhet a -3 kg? 93 kg és 180 cm magas vagyok,14 kg-ot szeretnék fogyni.

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem, de egy kis nyaralás az intenzív osztályon összejöhet.
2023. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Csináld. Az ilyenekért úgysem kár.
2023. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egy kérdést nem lehet felrakni hogy ne jelenjen meg ilyen idiota mint a 2. valaszolo,erted nem lenne kar meg a hozzad hasonloktol.
2023. okt. 15. 09:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is szereted ezeket a termékeket, nem javaslom, hogy a napi 3 főétkezést ezekből oldd meg. Valamint túl intenzíven akarsz fogyni, havi 2 kg a megfelelő cél, akkor is, ha türelmetlen vagy.
2023. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nézd, minden nap felteszi valaki a kérdést, hogy fasza ötlet-e az, ha az eddigi napi 6000 kalória helyett csak napi 300-at visz be. Egy idő után már a legtürelmesebb ember is besokall. Most te voltál a "századik vásárló", nálad szakadt el az ékszíj.

2023. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kalóriadeficiten alapuló diéta nem jöhet szóba, kérdező? Egyáltalán tudsz valamit is a kalóriaszámolásról?
2023. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

#3

Kérdező, ha vagy olyan hülye, hogy a normális fogyási szabályokat képes vagy áthágni, akkor meg is érdemled, hogy belepusztulj. Fogyni nem így kell. Heti fél, max 1 kg az egészséges, normális főttétkezéssel, kalóriadeficittel és mozgással.


A hozzád hasonlóak nem érdemelnek mást, csak ezt. Tudod, ha normálisan csinálsz valamit és úgy kérdezel, akkor normális, értékelhető vá pl ászt is kapsz. Hülye kérdésre, csak ugyanolyan szintű választ lehet adni.

2023. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdemes elolvasni a dobozt. Némelyik "étkezéshelyettesítő" kalóriatartalma felér egy kisebb rendes főtkezés kalóriatartalmával. Én azt mondom, ezek a cuccok ha máshogy nem lelkileg segíthetnek egyeseknek, és akkor jók, de én max. napi 1 étkezés kiváltását tartom elfogadhatónak.
2023. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi emésztőszervrendszerben és a gyomor/bél perisztaltikájában óriási károkat tud okozni az, ha az egyén a szilárd étkezéseit instant folyadékokra, ultrafeldolgozott ipari porokra cseréli. Ha mondjuk azt mondanád, hogy a reggelidet kiváltod ezzel a katusfood nevű szarral, akkor még azt írnám, hogy oké, mégha dietetikailag ez sem egy ajánlott stratégia, de hogy te a napi 3 főétkezésedet kidobnád a kukába, az számomra elképesztő.

Mi a terv? Életed végéig katusfood napi háromszor?

2023. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt én se értem, hogy mi a hosszútávú elképzelés. Tegyük fel, hogy a szervezeted egészséget háttérbe szorítva lecseréled a szilárd főtkezéseket Katusfood itókára, ezáltal kalóriadeficitbe kerülsz (remélhetőleg), így lefogysz 14 kilót. És mi lesz utána? Utána visszaállsz a régi étkezési szokásaidra, és megint behízol, aztán megint jön a Katusfood éheztetés, megint visszafogysz, aztán abbahagyod, és megint behízol, aztán így eltelik az élet?

Mi lenne, ha inkább megismerkednél a kalóriaszámolás fogalmával és egy kiegyensúlyozott étrend mentén elindulnál egy életmódváltás irányába? Csak mert másképp nem tudom, hogy mi lesz veled.

2023. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!