Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy menni fog? Szerintetek...

Igy menni fog? Szerintetek jól csinálom? Lehetséges hogy ha ezt betartom, július elejére összejöhet a kivánt 35 kg minusz?! Esetleg vannak még ötleteitek, hogy milyen ételeket egyek, min változtassak?

Figyelt kérdés

Diétázok,körülbelül 35kg plusz van rajtam.. egyenesen undorodok magamtól,ezért is kezdtem bele,na meg persze azt se szeretném hogy az egészségem rámenjen.. szóval leirnom hogyan csinálom. Pl a tegnapi,és a mai étrendben:

Day 1.

Reggeli: 2,5dl tes 25g gabonapehellyel (8:00)

Tizórai: egy joghurt (10:00)

Ebéd: rakott krumpli (13:00)

Uzsonna: alma (15:00)

Vacsora: 3 halrudacska,egy kevés szósz és 2 abonett kenyér. (17:30)

Day 2.

Reggeli: Pár csirka falat,1 szelet barna kenyér (9:00)

Tizórai: 1 narancs,1 mandarin (10:30)

Ebéd: 1 tányér gulyásleves,pár kanál törtkrumli fél sült kacsamellel és savanyusággal. (12:30)

Uzsonna: Pár db. gyümölcsös keksz (15:00)

Vacsora: 2 abonett kenyér,sonkával és paradicsommal (17:00)

Na szóval,kb ilyen az étkezésem,nyilván suliba kicsit felborul az étrend,ebédre szendvicset vagy salátát eszek,és 5kor meleg ételt,de lényegesen kevesebbet. Napont a 1,5 liter ásványvizet iszok,van hogy teát. Reggelente szoktam pár dl kakaót,tejet,gyümölcsitalt,esetleg 1 hónapban 1x light kólát. Este sportolok 7/6 napot megyek hetente futni. Egy hete kezdtem,most járok napi fél óra, ma volt: 15 perc kocogás,kb 2 perc pihenő és vissza megint 15 perc. Ez az idő 1,4 km oda,és megint 1,4 km vissza. Nyilván ezt fogom növelni napról napra fokozatosan. Minden tanácsot elfogadok! :)



2013. febr. 23. 20:43
 1/5 dieta ***** válasza:
Elég sokat írtál mégis csak annyi derül ki belőle hogy az állításoddal ellentétben mindent meg akarsz tenni az egészséged ellen. Ha utána számolsz több mint két kilot szeretnél hetente fogyni.Ennek azon túl ,hogy nagyon nagy az egészségügyi kockázata ,egyéb veszélyei is vannak.Előfordulhat az az állapot párhét után,hogy a túl magasra állítót elvárás nem akar teljesülni és feladod.Valószínű a leállás után többet fogsz vissza hízni mint amit leadtál.Az étrended nem sokat mond nem lehet belőle kiszámolni menyi a napi elfogyasztott kalória de mivel magadról sem adtál semmilyen adatot így a napi szükségletet sem lehet még megközelítőleg sem kalkulálni. Egyébként az egészséges étkezés azt jelenti legyen minél változatosabb az étrend, még fogyókúra alatt is . Nem a minőséggel a menyiséggel lehet befolyásolni a rákrakodó zsír menyiségét.
2013. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Halrudacska, csirkefalat? Ezeket nagyon nem kellene!

A szósz az meg micsoda?

A cukros cuccokat felejtsd el. A teát, kakaót édesítővel idd. A gyümölcsitalok is édesítősek legyenek.

2013. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gabonapelyhet, krumplit, kenyeret, és abonett kenyeret is mellőzd, persze csak fokozatosan. Nem úgy fogsz fogyni hogy szarból eszel keveset hanem úgy ha normális kajákból eszel megfelelő mennyiséget.
2013. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__40..


Ajánlom a 4. választ, én írtam. A fogamzásgátlóról szóló részt leszámítva illik rád.


Emberként nem eszünk reggel gabonát (helyette tojást, húst, zöldségeket) sem tejterméket (helyette gyümölcs), és véletlen sem keményítőforrás az ebéd, mert hasznos tápanyagok híján csak a túléléshez jó (komolyan) de természetes velejárója a szervezetünk éhezése, és a zsírpárnák gyarapodása.

Ahogyan vacsorára a húst (nem halrudacskát, hanem szemmel látható, igazi húst, igazi halat) zöldségekkel - saláta, répa, brokkoli, hagyma, rukkola, karfiol, cékla, retek, paradicsom, paprika, káposzta - fogyasztjuk. Abonett fölösleges, annyira nem finom, de hasznos anyag nincs benne :)


A barna kenyér a változatosság kedvéért ugyan az a gabona lenne, mint előző nap a reggeli. Tudom, tudjuk hogy a dietetika, a tévé azt mondja hogy ez jó. A linkelt kérdésnél kifejtem, hogy mégsem az.


A day2 tízórai (gyümölcs) és ebéd (leves + zöldség) követi azt, amit írok. Ugyan a törtkrumplit a fogyásra való tekintettel mellőzni lehetne, és egyéb zöldséggel (krumpli helyett szoktak paszternákot, zellert, karalábét enni) helyettesíteni.


Uzsonna - keksz, szerintem már tudni lehet, hogy mit fogok írni. Megint ugyan az a gabona, mint a reggeli kenyér vagy pehely lenne, ami teljesen felesleges. Ha rendesen, zsírosan ebédel valaki, akkor nem éhezik meg vacsoráig annyira, hogy különösebb uzsonna kelljen. Ez az állandó evés a sok cukor (keményítőfogyasztás) miatt van.


Vacsorára is igaz: hús és zöldség, az abonettet mint ideális kísérő, köret el kell felejteni. De lehet több zöldséget enni helyette. És ha este éhes leszel, lehet nyugodtan később is vacsorázni.


A kakaóval (tehén tejjel) nagyon vigyázz. Ez azt jelenti, hogy ne fogyaszd vagy kókusztejjel, cukrozatlan kakaóból magadnak készítsd el. Mindenképpen, ez fontos, ugyan olyan fontos mint hogy reggelire nem gabonapelyhezik, kenyerezik az ember, főleg nem ha fogyni akar vagy egészségre törekszik.


A futást 1 hétig csináltad, ideje váltani. 35 kilót fogynál. Még túlsúly nélkül sem jó a futás, túlsúllyal TILOS.


Otthon elkezdesz erősíteni, bodyrock tv-re vagy az insanity programra edzeni, akár minden nap. Ez sokkalta értelmesebb mint a testedet monoton, 15 perves futásoknak kitenni. Már sokat írtam, nem térnék ki a lassú futás ízületroncsoló hatásaira, muszáj lesz elfogadnod hogy semmi értelme nincs, helyette az egész testedet kellene átmozgatni. Logikus, nem? Ha pedig belekezdesz a változtatásba, megfogadva az alapvető gondolatokat amiket átadtam, úgyis írsz még és akkor edzéselmélet is szóba jöhet.

2013. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg ajánlom T.Harcműves válaszát. Most az övé a lehető legjobb tanács, amit megfogadhatsz.
2013. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!