Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lokális zsírégetés létezik?

Lokális zsírégetés létezik?

Figyelt kérdés

Sajnos ahogy én is öregszem már (24 éves vagyok) a hasamon egy kisebb zsír keletkezett, amit már meg tudok fogni kézzel. Úgy tűnik a hasam egész nap mint ha most ettem volna, mint hogyha két hónapos terhes lennék..

Férfi vagyok, minden részemnel meg vagyok elégedve, csak a hasamon zavar ez a puffadás szerű zsír. Hasi Zsírpárna, terhes has, sör has, ki minek hívja.

Járok kondiba, így a többi testrészemmel teljesen meg vagyok elégedve, ez valami átok.


Mit tegyek? Ez nem lehet rajtam, még időben elkell tüntetni!


Ez a videó hasznos lehet?


[link]


Minden tanács számít!

Fontos csak lokális zsírégetést szeretnék mást nem, mert a fenekemet nem akarom elveszíteni!


Köszönöm szépen!



#zsír #Has párna #Undorító sör has #Még kezdeti fázisban #Időben el kell kapni
2023. okt. 15. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nincs célzott fogyás. Nem úgy működik a biológia, hogy te valami hiper-szuper gyakorlattal megcélzod a hasadat, és csak onnan fókuszáltan leégeted a zsírt. A fogyás egy összetett és komplex fiziológiai szisztémás folyamat, ami a test minden zsírraktárát érinti, és az egyén kalóriabevitelének függvénye. Nézz utána a kalóriadeficit fogalmának, kérdező! A belinkelt videó pedig egy szakmai bullshit.
2023. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Húha nagyon öreg vagy.24.Most felnevettem 🤣🙊
2023. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, de már sokszor kérdezték. Egyénfüggő, hogy ki hova raktároz jobban, az emberek túlnyomó többsége has körül szokott. Ezen persze az se segít, hogy sok olyan nőt mutogatnak akiknek olyan derekuk van, mintha kiműtötték volna az alsó bordákat, nem belőlük kell kiindulni. Ahogy írtad nem vagy elhízva, drasztikusan nehéz lenne ezen változtatni. Persze attól még szabad hasra edzeni, pl. plank (csak szabályosan légyszi mert megsérülsz), függeszkedve csípőemelés (behajlított lábbal ez könnyebb).
2023. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2023. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindenképp el kell, hogy tüntessem a hasamon ezeket a párnákat, vagy miez. Mert nem fogok elkelni a piacon.


Szóval célzott has gyakorlatokat szeretnék kapni, ami arra jó, hogy eltüntesse leginkább a hasamról a zsírt.

2023. okt. 15. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Olvass utána, hogy mi az a kalóriadeficit.
2023. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak annyira létezik, mint a hízlaló szénhidrátok.
2023. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak a hasamon van a probléma azt kell eltüntetni.

Írt nekem itt az oldalon privátba egy orvos, azt írta, hogy tud segíteni 400000 Ft az ára.

2023. okt. 15. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

"Csak a hasamon van a probléma azt kell eltüntetni"

Kalóriadeficit vagy műtét, hasgyakorlat itt nem játszik.

"Írt nekem itt az oldalon privátba egy orvos, azt írta, hogy tud segíteni 400000 Ft"

A moderátorok nem tolerálják a hirdetéseket az oldalon, pláne nem ebben a kategóriában vagy privát üzenetben. Pláne, hogy itt orvosi kezelésről van szó.

2023. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lángszóróval megoldható. Vagy zsírleszívó műtéttel.

A fenekedet azzal tudod megőrizni, hogy edzel rá. Nem zsírpárnáknak kellene rajta lenni, hanem izomnak.

2023. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!