Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igazán kövér nők, hol...

Az igazán kövér nők, hol kapnak maguknak ruhát? Többi lent.

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, 68 kg-ról meghíztam 77-re, tudom hogy nem egy nádszál kisasszony kategória, de ezért mégsem tartozom a kórosan elhízottak közé. Viszont mióta híztam, egyszerűen nem találok magamra való ruhát, a New Yorkerben a legnagyobb nadrág is szűk rám, és ezt egyszerűen vicckategóriának tartom. Ugyanis látom, hogy 100-120 kg-os nők is vásárolnak a New Yorkerbe.

2023. okt. 15. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm 175 centi, ő is olyan 76-77 kiló környékén van, és simán talál a New Yourkerben ruhát, szóval elég fura, ha te nem. Ennyit számítana 5 centi magasságkülönbség?
2023. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát biztos vagyok benne, hogy szamít, meg az alkat is. Nem tudom, hogy a baratnőd milyen alkat, de én körte alkat vagyok(alul teltebb), és már ki van az idegrendszerem, hogy nem találok magamra való nadrágot.
2023. okt. 15. 22:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Másik üzlet esetleg ami nem New Yorker? Én is körte alakú vagyok és szeretek a H&M-ben és a Hádában is vásárolni. Rendeltem Shein-ről is, na ott igazán érdekesek, csak az anyaguk miatt nem szeretem.
2023. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én 160 cm vagyok és 64 kg jó széles csípővel hát az is hasonló

3-as voltam

2023. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Leírnád a nadrág nevét, vagy kódját, amit a H&M-ről rendeltél? Ugyanis kedden rendeltem egy nadrágot, de már rögtön küldtem is vissza, ugyanis a csipőmnél szűk volt, meg a fenekemnél is, a derekamnál meg olyan szinten nagy volt, hogy belefért fél Európa.
2023. okt. 16. 00:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben is szokott lenni plus size ruhanemű, de nekik az alap is mindig nagyobb, mint máshol.
2023. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászólásod alapján nem kövér vagy, csak "hülye" az alakod. Ergo nem konfekcióméret. Rokonom magas, szinte már anorexiásan sovány, viszont széles a csípője és vékony a dereka, így ami csípőben jó neki, az derékban kétszer körbeérné.
2023. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 ez így van, mert múltkor is a boltban felpróbáltam a nadrágot, és kicsi volt, bezzeg előttem a kasszánál egy 110 kg-os nő vett magának nadrágot(nem biztos hogy 110 kg volt, de tuti hogy 100 kg feletti volt a hölgy).
2023. okt. 16. 00:33
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Hat en tenyleg eleg kover voltam szules utan, 46-os nadrag kellett akkor. C&A es tescoban vasaroltam, esetleg nezd meg ott, hatha azok a ruhak jobbak lennenek neked.
2023. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Online, egy csomó márkának van már kifejezetten "curve" változata. Pl. Mango.
2023. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!