Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igazán kövér nők, hol...

Az igazán kövér nők, hol kapnak maguknak ruhát? Többi lent.

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, 68 kg-ról meghíztam 77-re, tudom hogy nem egy nádszál kisasszony kategória, de ezért mégsem tartozom a kórosan elhízottak közé. Viszont mióta híztam, egyszerűen nem találok magamra való ruhát, a New Yorkerben a legnagyobb nadrág is szűk rám, és ezt egyszerűen vicckategóriának tartom. Ugyanis látom, hogy 100-120 kg-os nők is vásárolnak a New Yorkerbe.

2023. okt. 15. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Minden fast fashion boltba más méretek vannak. Pl a h&m-ek kozul megfigyeltem hogy amint masik plazaba mentem ugyanugy h&mbe, rogton talaltam ruhat.

Szoval a helyedben elmennek egy masik new yorkerbe.

Erdemes meg camaieut sinsayt es c and at is megnezni

2023. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Méretezést nem szabályozza semmilyen törvény, így erre ne hagyatkozz.

Sajnos nagyon egyféle testalkatú ruhákat gyártanak, mert úgy olcsóbb a tömegtermelés, csak ugye a genetikát nem befolyásolja. Tapasztalataim szerint az ázsiai márkáknál/ruháknál, nem létezik vastag comb és széles csípő, azoknál tényleg klasszikus helyzet, hogy ami jó lent, annak a derékrészébe még kismamaként is beleférnél.

2023. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy rendeltem párszor curvy(lehet rosszul írom, az angolom nem túl jó) nadrágot, és a combomig jó volt rám, de hasnál, meg derékba esett le rólam, még anyám is kiröhögött. #12 Sajnos igazad van, pedig gondolhatnának a nagyobb fenekű lányokra. Egyébként ez nem csak a Fast Fashion márkára vonatkozik, rendeltem múltkor egy Guess melltartót, 80/D-t, vagyis annak volt írva, de szerintem az inkább A-nak felelt meg.
2023. okt. 16. 13:26
 14/15 anonim ***** válasza:

Talán ha nem lennél márkab....zi könnyebben találnál nadrágot.

Az alkati dolgokat meg meg lehet oldani.

Én homokóra alkatú vagyok, széles a csípőm, ehhez képest meg arányaiban vékonyabb a derekam. 99%ban Ami csípőben jó, az derékban bő, ami derékban jó lenne, az szűk a csípőmre, és érzem, hogy egy leülésnél el is szakadna. De már Olyan nadrággal is találkoztam amit a vádlimra alig bírtam felhúzni, annyira szűk szára volt🤮rendesen szorított, nagyon kényelmetlen volt. Derékban bő, csípőben meg jó volt. Nevetséges. Ezért is jobban szeretem a bő szárú trapézos nadrágokat, nekem az jobban is áll. Az ilyen szűk szárúak sose tetszettek. Azok amúgy is csak vékony lábúakon áll jól.

Én megveszem azt ami csípőben jó, és övet teszek bele, hogy a derekamon is rendben legyen. Ennyi. Márka nem érdekel egyáltalán. Így könnyebb is.

Amit még megpróbálhatsz, az az, hogy a te arányaidra, és méretedre varratsz, de szerintem az nagyon drága.

2023. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
C&A, Tesco választ még a Kik-kel bővíteném. Ha a rendelés játszik, akk Shein. Amúgy szégyenletesek a méretezések... és én is sokszor nézek, hogy nálam jóval testesebbek kapnak magukra, én meg semmit szinte (a legnagyobb méret is kicsi... érdekes) az ilyen H&M stb üzletekben... ezeket már kerülöm is messziről
2023. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!