Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tiszteletreméltó karcsú,...

Tiszteletreméltó karcsú, légies Urak és Úrhölgyek, kegyeskedjenek leírni nékem, hogy milyen táplálékokkal éltetik Önök tiszteletreméltó testüket, amellyel megőrzik kecses, éteri légiességüket? Kegyeskedjenek megosztani vélem egynapi étekrendjüket!

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 01:18
 1/8 Justinianus ***** válasza:
32%
Megint itt vagy, te birka? :)
2023. okt. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves Úriember! Kérem, szíveskedjék a kérdésre válaszolni. Minden más válasz szabályba ütköző, irreleváns, udvariasságot nélkülöző.
2023. okt. 24. 02:01
 3/8 anonim válasza:
100%
Mindennel…eszem, iszom ahogyan jól esik. De azt le is dolgozom!
2023. okt. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
61%
Nálam annyi a „titok”, hogy nem vagyok hajlamos a hízásra, ehetek bármit, de sokszor eszem keveset, mert kicsi a gyomrom. Rendszeresen nem sportolok.
2023. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A párom 70 kg-s férfi, sportosan vékony. Alapból sem hajlamos hízásra, de régebben volt 85 kg is.

Kb. 1500-2000 kcal körül ehet egy nap. Eszik mindent, csak nem viszi túlzásba.

Reggeli: szendvics / tükörtojás baconnel, zöldségekkel / kefir kiflivel

Ebéd: Bármi amit főzök, abból egy normál adag.

Vacsora: valamilyen tésztaétel / könnyed saláta (pl tonhalsaláta).

Sokszor, ha úgy jön ki a napja (tanulóvezető oktató), akkor az ebédet kihagyja és vacsorára eszi meg.

2023. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
77%
Nálam a kaja befolyásolja a legkevésbé. Genetikailag csont és bőr vagyok, csak edzéssel tudom magam egészséges formában tartani. Mióta élek, többféleképpen étkeztem, gyerekkoromban egészségtelenül, tinikoromban átlagosan, egyetemista koromban minimál színvonalon, felnőttként kifejezetten egészségesen. Nincs különbség, sport nélkül mindig zörögtek a csontjaim.
2023. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából eszek mindent, csak számolom a kalóriákat. Ami nagyon el tudja vinni a dolgot, azok a folyékony kalóriák, úgyhogy igazából az üdítőket iktattam csak ki az életemből. Kizárólag vizet iszom, ha vendégségbe megyek, akkor valami zero löttyöt. Az édességről viszont képtelen vagyok lemondani, így, mindennap eszek csokit/kekszet/sütit, persze úgy, hogy beleférjen a kalóriakeretembe.
2023. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn ètetem a csodàs, lègies testemet àltalàba vève mindennel csak keveset tàplàlkozok, tehàt keveset eszek mindenből.
2023. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!