Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy az életbe lehet valaki...

Toriiii66 kérdése:

Hogy az életbe lehet valaki ennyire vékony ha ennyit eszik?

nov. 5. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem néztem meg a videót, mert felesleges, egy videó alapján nem lehet megítélni, hogy ki mennyit eszik.
nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Könnyen. Havi pár nap zabálás simán belefér ha aktív életviteled van és a csaló napokat leszámítva keveset eszel.


Videóban sem eszi meg az egész óriás croissant-ot. Átlagos hétköznap meg gondolom egyáltalán nem eszik vagy csak vékonyabb szeleteket. Az összes többi kaja elég kis adag és diétásnak tűnik nekem.


Amúgy ha komolyan sportolsz akkor a napi fél óriás croissant is belefér. A trükk az hogy egy szint után fenntartható az átlag napi 3000 kcal elégetése. De ehhez nem elég a heti 3 konditerem, mert heti ~20 óra edzés kell, szóval napi 1 óra futás / kerékpár / úszás + heti 4-5 alkalommal konditerem már elég.

nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Én állandóan zabálok mégsem jön rám egy deka sem.Kb ilyen vékony vagyok..Genetika meg jó az anyagcseréje.
nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ez a videó csak egyetlen videó a nézők felé. Valójában a lány a fizikai aktivitásának megfelelő kalóriabevitellel él.
nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

Könnyen... 168 centivel csak 53 kiló vagyok, ne is mondd....


Én fizetnék is érte, hogy egy 10 kg felszaladjon, de pajzsmirigytúlműködessel ez csak egy álom.

nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

3. Szerencsés vagy.


Vannak emberek akiknek gyors az anyagcseréjük, ehetnek amennyit akarnak, nem híznak.

Az én tesóm elég vékony, egész életében az volt, pedig elég sokat eszik és semmit nem mozog, + ülőmunkája van. Csak a nasija naponta 2-3 tábla csoki meg 2 -3 zacskó csipsz. És a kajálásai is durvák. Pizza, sült krumpli, rántotthús, napi szintű és az adagok se kicsik, csak a reggeli rántottája 6 tojás+ szalonna és 2 nagy szelet fehér kenyér.

Én meg bezzeg több éves fogyás után is vért izzadok, diétázok továbbra is, meg napi 2 órát sportolok és épp csak tudom tartani a súlyom normál szinten belül. Olyan igazi vékony sose leszek. ( Igaz, nem is akarok). Amint kicsit lazítanék, már megindul a hízás:(.

Borzasztó nehéz:( Vékony ugyan nem lennék, De szívesen cserélnék azzal aki nem hízik és annyit és azt eszik amit akar... Nem kell kínlódnia a hízással.

nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

#6, Nincs ilyen hogy gyors anyagcsere miatt annyit eszik mint akar. Olyan van, hogy kis étvágyú, ezért ugyanaz a kajamennyiség sokkal többnek tűnik. Még hormon problémákkal, pl pajzsmirigy TÚLMŰKÖDÉS esetén is csak 200-400 kcal az extra ami súlytartáshoz kell. Ha tényleg alig emészt meg valamit a szervezeted az meg már nagyon extrém és életveszélyes állapot.


Tehát mégegyszer: extrém egészségügyi eseteket leszámítva nincs ilyen hogy bármennyit eszel nem hízol meg. Ezt csak a kövér emberek mondogatják, ezzel vigasztaljak magukat, hogy másnak miért sikerült, más miért nem kövér, mint ők. Vastag csontozat is egy baromság, max párszáz gramm a különbség vastag csontozat esetén ugyanannál a testmagasságnál.

nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

7. De van olyan, hogy valaki sokkal többet eszik mint egy másik ember, és mégis vékony. Mert gyorsabb az anyagcseréje az átlagnál. Ez ennyi.

Nekem aztán senki nem magyarázza be hogy nincsenek ilyen emberek, mikor én pl alig 2200 körüli kalóriás, szénhidrát csökkentett diétával és napi 2 óra sporttal épphogy tudom tartani a már lefogyott súlyomat, tehát NEM vagyok kövér!!! Abszolut Nem ezért mondom.

Míg a tesóm napi 5-6000 kcalt is megeszik naponta, ( több hónapig kajanaplóban vezette és számolta is) és soha nem volt még csak túlsúlyos sem.

Extra Nagy különbségek amúgy nincsenek köztünk. Én nő vagyok, 175cm, lefogyottan 64kg, 37 éves,

ő is nő, 41 éves 180cm és 55-58kg. Maximum 2-3 kg mozog rajta, több nem. Apánk 193cm és 65kg volt egész kamaszkora óta, ő is elég sokat eszik. Anyánk meg 170cm és 120kg volt, nagyon könnyen és gyorsan hízik. Csak 70kilóig tudott lefogyni, tovább már nem megy neki mert nem tud már kevesebbet enni, és sokat kell mozognia is, folyamatosan diétázik, küszködik ezzel, úgy mint én.

nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

8-as, valóban vannak különbségek, de ekkorák nincsenek. Ahogy a 7-es mondja, olyan nincs, hogy valaki annyit eszik amennyit akar, mégsem hízik, sőt, folyamatosan napi 5-6000 kalória intenzív versenysport nélkül üzembiztosan hízáshoz vezetett volna a testvérednél.

Aki folyamatosan diétázik, annak az anyagcseréje alkalmazkodik, és egy idő után akár teljesen megállhat a fogyás, pont az alkalmazkodott anyagcsere miatt. Ilyenkor érdemes elengedni egy kicsit a dolgot, szinten tartani a súlyt, és több hetes, de inkább több hónapos szünet után lehet újra próbálkozni. Sajnos az is igaz, hogy aki egyszer már nagyon meghízott és utána lefogy, nem nagyon fogja tudni visszavinni az anyagcsere gyorsaságát még szünetekkel sem arra a szinte, ami akkor lett volna, ha sosem hízik el. Az élet eléggé kegyetlen, de sajnos ehhez kell alkalmazkodni.

nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem evett nagyon extrémen sokat. 6 étkezés volt, kis adagokkal. Nem ette meg az egész óriás croissont, tábla csokit, tepsi lasagnát. De tény, hogy így is vékonyabbnak néz ki, mint amit az étrendje alapján gondolnék. Ennek több oka is lehet: valójában általában kevesebbet eszik, vagy ilyen alkat(lehet, hogy magas is), vagy egészségügyi problémája van
nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!