Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hasból fogyni?

Hogy tudnék hasból fogyni?

Figyelt kérdés
Eleg vékony vagyok (161 cm, 40 kg) viszont az alhasamon és az arcomon van egy kis felesleg. Főleg a hasam zavar viszont fogyózni nem akarok súlyomból adódóan tehát van valami más módszer ezeknek az eltüntetésére anélkül, hogy a testem többi részén is fogyjak?

2023. szept. 15. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
40 kilósan nem kell fogynod sehonnan, sőt.. Mozognod viszont nem ártana, és izmosodnod.
2023. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 harebell ***** válasza:
Sportolnod kéne, nem fogyni.
2023. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami konkrét mozgásforma?
2023. szept. 15. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit szeretsz, mert amit nem, azt hamar abba fogod hagyni.
2023. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. A súlyzós edzések (egész testre) sokat segítenek. Találd meg azt a mozgásformát, amit szívesen csinálsz.
2023. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én lovagolok, és 59kg-ról lefogytam 56-ra egy pár hónap alatt. Tudom, ez nem túl sok, de most már évek óta ugyanannyi vagyok. Hetente 3 edzésem van, egy terep, egy pályás, és egy lovasíjászat.
2023. szept. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!