Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 153cm 54 kg vagyok. Kéne...

153cm 54 kg vagyok. Kéne fogynom? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen egészséges a súlyod. Ha az alakod nem tetszik, sportolj
2023. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Szám alapján teljesen rendben van a súlyod. Én is azt mondom, hogy ha elégedetlen vagy magaddal, akkor inkább sportolj valamit, akár csak otthon. De ha van időd, pénzed, és lehetőséged, akkor inkább járj társaságba sportolni. Baromi feltöltő és motiváló másokkal együtt edzeni :)
2023. nov. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Én 159 centihez vagyok 47 kg. Ha testépítő vagy, és csak izom van rajtad, akkor oké a súly. Most is oké, ha nem zavar téged az a pár kg zsírfelesleg ami rajtad van.
2023. nov. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha szarul nezel ki akkor sportolj es egyel egeszsegesen
2023. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 NTBS ***** válasza:
72%
Nem kell.
2023. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mikor felejtitek már el ezt a baromságot, hogy számok alapján akarjátok meghatározni mi a normális? Ahogy itt is írják, alkati kérdés az egész. Számtalan példa van erre, és magam is tapasztaltam: tizenévesen kb 40kg voltam (igen sovány, de az egész családom ilyen alkat volt) és volt egy barátnőm, alig magasabb nálam és ugyanolyan sovány, és 50kg volt. Csontozat, izomzat rengeteget számít.

Szóval a lényeg hogy felejtsd el a mérleget. Nézz tükörbe: elégedett vagy azzal amit látsz? Ha igen, szard le mit mutat a mérleg és hogy mások szerint hány kilónak kellene lenned. Ha pedig nem, akkor ahogy mások is írták, kezdj el valamit mozogni és hidd el, sokkal szebb lesz a változás mintha csak elkezdenél valami értelmetlen fogyókúrát :)

2023. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!