Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kene? 166 cm 54 kg.16/L

Fogynom kene? 166 cm 54 kg.16/L

Figyelt kérdés
kovernek erzem magam.Masok velemenye pedig megoszlik ezert nem tudok donteni.
2016. aug. 19. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat igy latatlanba nem sok de lehet zsiros is de kover ekkora sullyal tuti nem kene hozza kep fej nelkul vagy keresni egy csajt aki kb ugy nezki mint te
2016. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A volt barátnőm pont olyan magas volt, mint te, és 50-55 kg körül ingázott mindig. De soha nem volt kövér! Se túlsúlyos, se duci, se molett,se semmi :)
2016. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell fogynod, ideális.
2016. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont tökéletes! Nem kell fogynod!
2016. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A testtömegindexed rendben van.

Nehogy fogyózz!! Ne vond meg a testedet a kajáktól stb.

Inkább csak alakformázó edzést csinálj!

Elárulom, hogy nem mindegy 1kg izomzat VS 1kg zsír, súlyban mindegyik egyforma, de térfogatban a zsír nagyobb.

én 160 cm 55kg vagyok (-1kg kb a fenekemig érő dús hajam) 6.as korom óta. A tinikor is megtette a hatását s más módon oszlott a zsír, a maradékot pedig "átdolgoztam". (lapos poci is meglett a kis mélyedéssel:3), azóta kis rutin napi edzés van ami 30 perc max 40.

Huszonéves vagyok.


A vélemények mindig megoszlanak már alapon azért, mert minden embernek más más alkat az ideálja. Meg sokszor előfordul, hogy az emberek nem azt mondják amit elvársz (őszinte vélemény) , hanem amit hallani akarsz (legalábbis ő szerintük ><).

Rendes nem ratyi fényképezővel, fotóztassad magad körbe több távolságba s lessed meg min akarsz változtatni/ formálni.

(persze ne feledd, pl csontozatodat nem lehet - széles csípő vagy bordázat stb)

NEM Fogyókúrázás, hanem FORMÁLÁS.

Nem csak eltünteted a nem tetsző részeket, de még feszesít is.

(sok nőnek hiába van melle, ha nincs ami tartja a zsírtömeget rendesen. De felveszik a pánt nélküli semmilyen bikini felsőket s bordája alján fekszik a melle xD - ez tipikus hiba legtöbbnél)


Hajrá s ne add fel. Ha nehéz is az eleje, akkor is csak egyszer kell elérni a célt s onnantól csak fenntartani :D sokkal jobb lesz, ha látod az eredményt s "nem akarom elveszíteni" mondat átüti a fejedet><

2016. aug. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kövérnek érzed magad, akkor testképzavarod van.

Kizárt, hogy kövér vagy.

Ha valami annyira nem tetszik magadon, akkor tornázz, formáld a tested. De fogynod nem kell.

2016. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!